Aleyna Tilki, Mor ve Ötesi ile Yaptığı Düet Sonrasında Gelen Eleştirilere Yanıt Verdi!

Aleyna

Haberler

28 Temmuz 2023

Aleyna Tilki, Mor ve Ötesi ile Yaptığı Düet Sonrasında Gelen Eleştirilere Yanıt Verdi!

Mor ve Ötesi üyeleri, Aleyna Tilki ile stüdyoya girerek grubun ilk kez 2003’te seslendirdiği, Ajda Pekkan şarkısı ‘Yaz Yaz Yaz’ı yeniden yorumladı. Mor ve Ötesi, Aleyna Tilki ile sürpriz bir projeye imza attı. Grubun üyeleri Harun Tekin, Kerem Özyeğen, Burak Güven ve Kerem Kabadayı, Aleyna Tilki ile stüdyoya girerek, Mor ve Ötesi’nin ilk kez 2003 yılında seslendirdiği, Ajda Pekkan klasiği Yaz Yaz Yaz şarkısını yeniden yorumladı.

Aleyna Tilki, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda “Sizlerle birlikte çalışma fırsatım olduğu için çok gururluyum Mor ve Ötesi. Ben de müziklerinizi dinlerken hissettiklerimi Mor ve Ötesi’yle keşfeden o milyonlarca çocuktan biriydim. Ve müziğinizin zamansızlığı her zaman ufkumu açtı. Çocukluğumdan beri içimde özgürleşmeyi bekleyen hayallerime, hikayeme, yapmak istediklerime destek ve umut olduğunuz için tüm kalbimle teşekkür ederim. Ayrıca Kaan Arslan’a da tesekkür ederiz. Birlikte yorumladığımız ‘Yaz Yaz Yaz’ yayında!”

blank

Mor ve Ötesi üyeleri ise “Aleyna yıllardır uzaktan ilgiyle takip ettiğimiz genç ve başarılı bir meslektaşımız. Çok farklı bir ses rengi ve kendi hikayesine dair farklı bir tavrı, iddiası var. Bir arada çalışmak bizim için çok keyifliydi. Disiplinli, sürekli ufkunu geliştirmeye çalışan zeki ve yetenekli bir genç sanatçı. Popüler müziğin kalıcı isimlerinden biri olacağını düşünüyoruz. Ortaya çıkan sonuç bizi çok heyecanlandırdı, umarız dinleyenler de keyif alırlar” şeklinde konuştu. Ancak sosyal medyadan gelen yorumlar Aleyna Tilki’yi oldukça sinirlendirdi.

Aleyna Tilki’yi Sinirlendirdiler!

Mor ve Ötesi grubu ile Aleyna Tilki’nin düet yapması sosyal medyada çok konuşuldu. Gelen eleştirilere Twitter hesabından cevap veren güzel şarkıcı, şu açıklamayı yaptı: “Benim gibileri üzerseniz; bu çağda üretecek olan insanlar, sesi bin tane işlemden geçmeden şarkı çıkartamayan, sahnede canlı bile söyleyemeyen ve asıl yeteneği müzik yapmak olmayan o insanlar olacak. Şimdiden kulaklarınız armoni hatalarıyla dolu şarkılara alışmaya başladı, haberiniz olsun. Gerçekten kulaklarınızın gelecekteki yeni üretimlerde de gerçek şeyler duymasını istiyorsanız şu an boş yere sağır taklidi yapmayın. Ülkemizde gerçekten müziği sevenlere örnek olup, ufkumuzu daima açan Mor Ve Ötesi abilerim bana destek verdiği için de bu kadar kıskanmayın.”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz