Arka Sokaklar 477. Bölüm Fragmanı – 13 Nisan Cuma

admin

Kanal D

7 Nisan 2018

Arka Sokaklar 477. Bölüm Fragmanı – 13 Nisan Cuma

Kanal D ekranlarının en uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar yine muhteşem bir bölümünün ardından yeni bölüm fragmanı da çok geçmeden yayınlandı.

12 sezondur devam eden Arka Sokaklar dizisi hala en çok izlenen polisiye diziler arasında. Cuma günleri ekranlara gelen Arka Sokaklar son bölümünün ardından yeni bölümden kesitlerin olduğu 477. Bölüm fragmanı da yayınlandı. Arka Sokaklar’ın 477. Bölüm fragmanında; Eren kaçırılıyor. Yusuf’un oğlu Eren yattığı hastaneden kimliği belirsiz kişiler tarafından kaçırılıyor. Bahar da küçük çocuğu kontrol etmeye geldiğinde yatağı boş buluyor. Bunun üzerine Rıza Baba ve ekibe Eren’in kaçırıldığı haberini veriyor. Bahar hemen harekete geçerek küçük çocuğu kurtarmak için operasyon başlatıyor.

Tekin’in ise başı büyük dertte. Emniyete gelen bir ihbarda Tekin’in adı bir cinayet soruşturmasında geçiyor. Bu haberi alan Mesut çok öfkeleniyor. Hemen Tekin’i yanına çağırarak konu ile ilgili bir şey bilip bilmediğini öğreniyor. Haber hemen Zeliş’e de geliyor. Zeliş hemen kardeşinin yardımına koşarken durumu daha fazla Hüsnü’den gizlemiyorlar. Zeliş kardeşinin göz altına alındığını duyunca müdahale etmek istese de başarılı olamıyor. Emniyetteki cinayet büro müdiresi ise Hüsnü’nün oğlunun göz altına alındığını öğrenince duruma el koyuyor. Hüsnü’nün tüm yetkilerini üzerinden alarak konunun cinayet büro amirliği tarafından incelenmesine hükmediyor. Akabinde Tekin’i sorgulayan cinayet büro müdiresi onun suçlu olduğuna inandığı için işleri zora sokuyor. Metin ise kardeşinin bu işe bulaştıran adamın evine gidip hesap sormak istiyor. Fakat ikili arasında çıkan tartışmada adam silah çekince Metin vuruluyor.

Arka Sokaklar 477. Bölümüyle 13 Nisan Cuma günü saat 20:00’da Kanal D ekranlarında izleyicileriyle buluşacak.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz