Aşk Kanıtlanmış Oldu, Demet Özdemir Yunan Sevgilisi DJ Sergio’yu İlk Kez Paylaştı!

Aleyna

Haberler

31 Temmuz 2023

Aşk Kanıtlanmış Oldu, Demet Özdemir Yunan Sevgilisi DJ Sergio’yu İlk Kez Paylaştı!

Demet Özdemir, Oğuzhan Koç ile görkemli bir düğünle evlendikten kısa bir süre sonra boşanma kararı almıştı. 8 aylık evliliklerini tek celsede sonlandıran çiftimiz şimdilerde farklı kişilerle aşk iddialarına karışıyor. Oğuzhan Koç, ünlü fenomen Ala Tokel ile birliktelik yaşadığı söyleniyordu. Demet Özdemir ise Türk erkeklerinden sıkılmış olacak ki gözünü komşuya çevirmiş! Son dönemde adından sıkça söz ettiren güzel oyuncu, Atina’da 275 bin Euro’ya ev alarak yeni bir hayata adım attı. Demet Özdemir’in yeni aşkı da Yunan DJ Sergio oldu, bu iddia bir süredir magazin gündemini meşgul etse de kanıt gelmemişti. Ancak güzel oyuncu, Yunan DJ Sergio ile Instagram’a story paylaşınca resmen aşk kanıtlanmış oldu.

Aşk dolu günlerini Yunanistan’da geçiren çift, sık sık bu ülkeye gidip gelerek birlikte güzel anlar yaşıyor. Hatta Demet Özdemir sevgilisine daha yakın olabilmek için Yunanistan’ın Atina şehrinde 275 bin Euro ödeyerek yeni bir ev satın aldı ve yeni evi için cömert bir bütçe ayırarak bir ayağının Yunanistan’da olacağının sinyalini verdi. Sevgilisiyle geçtiğimiz ay Yunanistan’ın güzelliklerini keşfeden Demet Özdemir, şimdilerde de sevgilisiyle birlikte İstanbul’a dönmüş durumda. Hatta sevgilisiyle birlikte fotoğraf paylaşmayı da ihmal etmedi. Yunanistan’da sahne aldığı mekanlarda DJ Sergio’yu yalnız bırakmayan Demet Özdemir, arkadaşları ve DJ Sergio ile ilk kez bir fotoğraf paylaştı. Ünlü oyuncunun paylaşımı, “Demet Özdemir aşkını ilan etti” iddialarının ortaya atılmasına sebep oldu.

Geçtiğimiz Aylarda Boşandılar

Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir Instagram’dan ortaklaşa bir açıklama yaparak boşanacaklarını duyurdular. Açıklamada; “Evliliğimizi bir süredir yürütemediğimizi görüp sona erdirme kararı aldığımız doğrudur. Karşılıklı saygı ve anlayış çerçevesinde aldığımız bu kararın, ailelerimizi ve büyüklerimizi de etkileyeceğini biliyor; onları üzmeden, yıpratmadan bu süreci en hassas şekilde yürütmek için elimizden geleni yapıyoruz. Siz basın mensubu arkadaşlarımızın da bu sürece aynı hassasiyetle yaklaşmasını önemle rica ediyoruz” ifadelerini kullanıldı. Bu açıklamanın ardından apar topar dava sürecine geçen çiftimiz tek celsede boşandı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz