Aşk ve Mavi 64. Bölüm Fragmanı – 4 Mayıs Cuma

admin

Haberler

28 Nisan 2018

Aşk ve Mavi 64. Bölüm Fragmanı – 4 Mayıs Cuma

ATV kanalının en çok izlenene dizilerinden biri olan Aşk ve Mavi’nin son bölümünün yayınlanmasının ardından yeni bölüm fragmanı da çok geçmeden izleyicileriyle buluştu.

Aşk ve Mavi’nin ekranlara gelecek olan 64. Bölüm fragmanında; Elmas hain planına devam ediyor. Fazıl Bey’i kendisi ile evlenmeye ikna edene kadar önüne çıkan tüm engelleri bir bir ortadan kaldırıyor. İlk olarak Refika Hanım’ı zehirleyerek ölümüne neden olmuştu. Şimdi de yas tutan Fazıl Bey’e sinsi sinsi yaklaşarak onunla beraber olmaya çalışıyor. Eğer Fazıl’dan hamile kalırsa; Görekçilerin mirasından pay alacağını ve hayatının kurtulacağını iyi biliyor. Elmas ”önünde sonunda bana nikahı basacaksın” diyerek yapacağı planların sinyalini verirken; bu durumdan Pembe’nin haberi oluyor. Bunun üzerine haberi gidip Safiye’ye veriyor. Safiye bir anda mirasa Elmas’ın gelip ortak olmasını istemiyor. Bunun üzerine Safiye ve Pembe konuyu tartışmak için Elmas’ın yanına gidiyor. Üçü birden konuşurken iş tehdit boyutuna varıyor.

Diğer yandan Fazıl Bey de yeniden evlenmeye sıcak bakınca Ali bu duruma bozuluyor. Ali babasına ” 50 yıllık evliliğin yası 50 hafta tutuluyormuş” dediğinde Fazıl Bey çok kızıyor. Akabinde Fazıl Bey tüm ahaliyi bir araya toplayarak Elmas ile evleneceğini duyuruyor. Güzel olaylar da oluyor.  Mavi sonunda doğum yapıyor. Mavi’nin nur topu gibi bir kız evladı oluyor. Ali kızına hasretle sarılırken Mavi ‘ye ” annelik sana çok yakıştı” diyor. Mavi de kocasına dönerek ” babalık da sana çok yakıştı” diyor ve ikili mutluluktan ağlıyor.

Aşk ve Mavi’nin 64. Bölümü 4 Mayıs Cuma günü saat 20:00’da ATV ekranlarında izleyicileriyle buluşacak.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz