Aşk ve Mavi 65. Bölüm Fragmanı – 11 Mayıs Cuma

admin

Haberler

7 Mayıs 2018

Aşk ve Mavi 65. Bölüm Fragmanı – 11 Mayıs Cuma

Baş rollerini Emrah ve Burcu Kıratlı’nın paylaştığı Aşk ve Mavi dizisinin heyecanla beklenen yeni bölüm fragmanı sonunda yayınlandı.

Atv ‘de iki sezondur devam eden Aşk ve Mavi yinelenen heyecanı ile her hafta izleyicileriyle buluşuyor. Bu hafta ekranlara gelecek olan Aşk ve Mavi’nin 65. Bölüm fragmanında; Ali’nin mutluluk göz yaşları akıttığı görülüyor. Ali bir yanına kızı bir yanına sevgili eşini almış ve onlarla hasret gideriyor. Diğer yandan da ” harika bir kızım ve harika bir eşim var ” diyerek övünüyor. Mavi ise bu mutluluğa sonunda eriştiği için kendisini çok şanslı hissediyor. Diğer yandan Fazıl Bey ise Elmas ile evlenme olayına kafayı iyice takmış durumda. Öyle ki ailesinden herkes bu evliliğe karşı gelse de Fazıl Bey kabul etmiyor. Hatta ” biz Elmas Hanımla evleneceğiz hepiniz de kabul edeceksiniz” diyerek şart koşuyor. Bu konuşmalara daha fazla sessiz kalamayan Pembe ” Fazıl babamla parası için evleniyorsun” diyerek Elmas’ı suçluyor.

Diğer yandan Mavi ve Elmas da karşı karşıya geliyor. Elmas’ın tehditlerini Ali’ye anlatan Mavi sorunun çözümünü kocasının halledeceğine güveniyor. Ali de babası ile Elmas evliliği konusunda anlaşamayınca radikal bir karar alıyor. Fazıl Bey Elmas ile evlenirse herkes evden gideceğini söylüyor. Fazıl Bey de bu blöfü kabul etmiyor ve herkesi evden kovuyor. Bu olaydan sonra bir sürü kötü olay gelişiyor. Yaşadığı kötü zamanlardan sonra Ali bir anda yere yığılıyor. Hastaneye gittiğinde ise beyninde tümör olduğu saptanan Ali tedaviye başlamadan önce geçmişteki bir acının da sona ermesi için harekete geçiyor. Ali sonunda işlemediği cinayeti itiraf ediyor.

 

Aşk ve Mavi 65. Bölümüyle 11 Mayıs Cuma günü saat 20:00’da ATV ekranlarında izleyicileriyle buluşacak.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz