Avlu 3. Bölüm Fragmanı 12 Nisan Perşembe

admin

Star TV

8 Nisan 2018

Avlu 3. Bölüm Fragmanı 12 Nisan Perşembe

 Star TV'nin oldukça beğeni toplayan yeni dizisi Avlu 3. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Merak uyandıran bir bölümün ardından 3. Bölüm fragmanı araştırılmaya başlandı. Geçen hafta cezaevi Kudret ve Azra'nın birbirine savaş açması yüzünden karışmıştı ve Nihal'in yaralı bulunmasının ardından suçu işleyenin Deniz olduğu düşünülmüştü. Bu sahnelerin ardından beklenen fragman yayınlandı. Heyecan dozu yüksek dizinin 3. bölüm fragmanı izleyenlere heyecan dolu dakikalar yaşattı.

Avlu'nun 3. bölüm fragmanında Deniz kendini aklamaya çalışıyor. Tüm deliller hastanede ölüm kalım savaşı veren Nihal'i yaralayanın Deniz olduğunu gösteriyor. İşlenen suçun birinci dereceden faili olan Deniz, kendini bu durumdan kurtarmanın yollarını ararken Kudret de Deniz'i sıkıştırmaya devam ediyor ve Azra'dan uzak tutmaya çalışıyor. Melis ise Azra'ya “Kudret bir takım hazırlıklar yapıyormuş duyduğuma göre, ama seni bitirmeye çalışacak Azra, bana da bir mesaj verecek, bu cezaevini bensiz yönetemezsin diyecek” diyerek Kudrete karşı kışkırtmaya çalışıyor. Diğer yanda Deniz'in kızı Ecem'i cezaevinde görmesi duygusal anlar yaşanmasına sebep oluyor.

Aksiyon ve dram sahneleriyle izleyenleri etkisi altına alan Avlu yeni bölümüyle 12 Nisan Perşembe günü saat 20:00'de Star TV ekranlarında sizlerle!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz