Menejerimi Ara’nın Usta Oyuncusu Ayşenil Şamlıoğlu Erkek Kılığına Girdi, Kimse Tanıyamadı!

Tvyayinakisi.com

22 Ekim 2020

Menejerimi Ara’nın Usta Oyuncusu Ayşenil Şamlıoğlu Erkek Kılığına Girdi, Kimse Tanıyamadı!

Star TV’nin yeni sezon dizileri arasında yer alan Menajerimi Ara’nın usta oyuncusu Ayşenil Şamlıoğlu’nun erkek rolü oynadığı bir filmi olduğunu biliyor muydunuz? Yıllar boyu onlarca yapımda karşımıza çıkan ve birçok ünlü simaya oyuncu koçluğu yapan Ayşenil Şamlıoğlu’nun kılık değiştirme konusunda başarısı o kadar yüksek ki, hiçbirimiz erkek rolünde olduğu filmde onu tanıyamadık!

Sen Aydınlatırsın Geceyi Filminin Gizli Kadını!

Geçtiğimiz günlerde Menajerimi Ara dizi ekibiyle katıldığı Alem dergisi çekimlerindeki uzun kırmızı elbisesi ve derin yırtmacı ile genç oyunculara taş çıkaran 64 yaşındaki Ayşenil Şamlıoğlu, bir Onur Ünlü projesi için erkek kılığına girmişti.

Bu gönderiyi Instagram’da gör

Keyifli bir çekimdi??? @alemdergisi

Aysenil Samlioglu (@aysenilsamlioglu)’in paylaştığı bir gönderi ()

Özgün yönetmenin siyah beyaz çekimli, fantastik yapımı Sen Aydınlatırsın Geceyi filminde Ali Atay, Ahmet Mümtaz Taylan ve Demet Evgar ile beraber rol alan tecrübeli oyuncu filmde “Kız Şevket” olarak bilinen karakteri canlandırdı. Kendisini daha Ferhunde Hanımlar dizisi zamanından beri takip eden hayranlarının bile tanıyamadığı oyuncu filmdeki karakterinin etkisinden uzun süre çıkmadığını dile getirmişti.

“Tamam Ya Uzatmayın, Kesin Gitsin!”

Kıvırcık saçlarıyla tanıdığımız Ayşenil Şamlıoğlu, Kız Şevket karakterinin inandırıcılığını artırmak için o güzelim saçlarını bile kısacık kestirdi! Onur Ünlü’nün sahibi olduğu Eflatun Yapım içerisinde ekiple görüşürken kıvırcık saçları toplayarak kılık değiştirmenin yeteri kadar inandırıcı olmayacağını fark eden Şamlıoğlu o anları şöyle anlatıyor:

“Tamam ya uzatmayalım, kesin gitsin dedim. Derya şaştı kaldı ve ciddi misin diye sordu. Yapay bir şey istemiyorum kafamda, kesin gitsin diye cevap verdim. Sonra bir baktık, makas izi olsun mu diye konuşuyoruz!” Sonrasında kısa saçları siyaha boyanan oyuncu karakterin kostümünü giyip eline tespih aldığı anda bütün ekiple beraber gülme krizine girmiş! Ama tabii işin sonunda herkesin gözüm bir yerden ısırıyor diye düşünüp bir türlü tanıyamadığı Kız Şevket’e dönüşen Şamlıoğlu’nun muhteşem bir iş çıkardığını söylemeden de geçmeyelim. Sen çok yaşa üstat!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz