Bahtiyar Ölmez 10. Bölüm Fragmanı – 20 Ocak Cumartesi

admin

Haberler

15 Ocak 2018

Bahtiyar Ölmez 10. Bölüm Fragmanı – 20 Ocak Cumartesi

9. bölümde yaşananlarla izleyiciyi geçtiğimiz Cumartesi yine ekrana kitleyen Bahtiyar Ölmez’in 20 Ocak’ta yayınlanacak yeni bölümünde de sular yine durulacak gibi görünmüyor. Bahtiyar, Fuat’la yüzleşirken Aytekin’in Bahtiyar’a olan nefreti azalacak gibi durmuyor. Üstelik 9. Bölümün finalinde gördüğümüz gerçek Rıfat Baba, bu bölümde iyiden iyiye ağırlığını hissettirmeye başlıyor. 20 Ocak’ta yayınlanacak yeni bölümde seyircileri yine hem eğlenceli hem de aksiyon dolu dakikalar bekliyor.

Bahtiyar Ölmez’in yeni bölümünde yine kahkaha ve macera kol kola ilerliyor. Bahtiyar’ın kimliğiyle ilgili çıkan çatlak sesler ekibin kıvrak akıl oyunlarıyla neticesinde susturulabilecek mi?

Bahtiyar’ın Aylin’le olan ilişkisi her geçen gün daha çetrefilli bir o kadar da samimi bir hale gelirken Aylin büyük planlarını açıklar. Aytekin, ikili ayırmak için tüm uğraşmasına rağmen duydukları karşısında şok olacaktır. Çünkü Aylin ve Rıfat bir bebek sahibi olmayı planlamaktadırlar. Öte yandan öğrendiği yeni bilgiler ışığında Aytekin’in, Bahtiyar’a olan öfkesi gün geçtikçe artar. Giderek büyüyen bir hiddetle, Bahtiyar’ı yok etmeye and içer. Aylin’in planları bununla da sınırlı değildir. Latife’nin eve getirdiği Çağla’dan bir an evvel kurtulmak isteyen Aylin’in cebinde sakladığı birkaç numara daha vardır.

Dizinin Gamlı Baykuş’u Anıl başları bir türlü dertten kurtulmayan Memduh’a tüm yaşadıklarının bir kabus olabilme ihtimalinden bahseder. Ona göre belki de Rıfat Baba hiç ölmemiştir ve bu yaşananların hiçbiri gerçek değildir. Tüm bu gelişmelerin ışığında izleyicileri büyük bir sürpriz beklemektedir.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz