Bahtiyar Ölmez 13. Bölüm Fragmanı 10 Şubat Cumartesi

admin

Haberler

9 Şubat 2018

Bahtiyar Ölmez 13. Bölüm Fragmanı 10 Şubat Cumartesi

ATV’nin kaliteli aksiyon ve komedi dizisi Bahtiyar ölmez yeni bölümüyle seyirciyle buluşmayı bekliyor. Geçtiğimiz hafta da seyirciyi soru işaretleriyle başbaşa bırakan Bahtiyar Ölmez’in 13. bölümünde izleyicilerin merakla beklediği yanıtlar geliyor mu? Dizinin yeni bölümünde tehlikeli bir ölüm oyunu oynanıyor. Ayrıca Fuat, Rıfat Baba’nın aslında kim olduğunu sorgulamaya başlıyor. Bahtiyar Ölmez’in kardeşi Nisan, hiç beklenmedik bir anda olayların içine dahil olurken Bahtiyar kendisini ailesiyle tehdit eden düşmanlarının karşısında heybetli bir dağ gibi dikilerek onların hiddetini büyük bir başarıyla savuşturuyor.

Bahtiyar Ölmez’in önceki bölümünde; Bahtiyar Ölmez daha ne olduğunu anlayamadan, durumu açıklayamadan kendini hapishanede bulur. Talihsiz bir yanlış anlaşılmadan dolayı Aylin, babasının ölümünden Bahtiyar’ı sorumlu tutar ve ona karşı büyük bir kin beslemeye başlar. Bu durumu fırsat bilen fırıldak Fuat da Aylin’e yakınlaşmanın yollarını aramaya başlar. Fuat aynı zamanda Bahtiyar’dan tamamen kurtulmak için hapishanedeki adamına onu öldürme emri verir. Hiç alışık olmadı bir ortamda ölümle burun buruna kalan Bahtiyar’ın ailesi, Rıfat tarafından tehdit edilmektedir. Bahtiyar hapihanede bir yandan hayatta kalmalı bir yandan da ailesini kurtarmalıdır.

Bahtiyar Ölmez 13. Bölüm fragmanı pek çok soruyu da beraberinde getirdi. Memduh ve Anıl’ı yakalayan Fuat, Bahtiyar Ölmez’in gerçek Rıfat Baba olmadığını öğrenmek üzeredir. Diğer yanda Caner, sonu hiç iyi bitmeyecek bir ölüm oyununun düğmesine basar. Bu tehlikeli oyunun kurbanları arasında Nuran ve Şinasi de vardır. Bahtiyar, Fuat’ın hapishanedeki adamıyla yüzleşir. Ona silah çekmesine rağmen yiğitliğinden taviz vermeyen Bahtiyar ‘Sen ölüm olsan ben ölümsüz olurum’ diyerek postayı koyar. Bahtiyar Ölmez yeni bölümüyle bazı soruları yanıtlarken yepyeni sorular ve korkuları da beraberinde getirecek gibi görünüyor. 

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz