Bahtiyar Ölmez 16. Bölüm Fragmanı 3 Mart Cumartesi

admin

Haberler

2 Mart 2018

Bahtiyar Ölmez 16. Bölüm Fragmanı 3 Mart Cumartesi

Her bölümü izleyiciyi ekrana kilitleyen ATV’nin sevilen kaliteli aksiyon ve komedi dizisi Bahtiyar Ölmez’in 16. bölüm fragmanı yayınlandı. Görünen o ki Bahtiyar Ölmez’de sular yine durulmuyor. Fuat, Şinasi’nin intikamı için Caner’le yüzleşirken Bahtiyar da daha fazla dayanamıyor ve Handan’ı evden atıyor. Üstelik atmakla da kalmayıp eğer tekrar geri dönerse onu öldürmekle tehdit ediyor. Fuat’ın eline düşen Bahtiyar’ın kardeşi Nisan da Fuat’ın, Bahtiyar ve Rıfat denklemini daha da anlamasına sebep oluyor. Heyecanlı sahnelerin yer aldığı Bahtiyar Ölmez’in 16. Bölümü 3 Mart Cumartesi günü saat 20:00’de ATV’de.

Bahtiyar Ölmez’in 24 Şubat’ta yayınlanan 15. bölümünde Bahtiyar, kardeşini kurtarmak için sonu hiç de hayra alamet olmayan bir göreve tabi tutulur. Bu görev evdeki herkese gerçek kimliğini açıklamasıdır. Diğer yandan, babasının ölümünden hala Bahtiyar’ı sorumlu tutan Aylin, intikam alabilmek için köşe bucak her yerde Bahtiyar’ı arar. Anıl ve Memduh ise ölüm oyununun sorumlusu Caner’i aramaktadır. Buldukları ipuçlarını pervasızca takip eden ikili hiç beklemedikleri başka bir tehlikeyle burun buruna gelirler. Bahtiyar, kardeşini kurtarmak için canını dişine takmışken bir anda kendisini Aylin’le yüzleşirken bulur.

Yeni bölüm fragmanlarıyla izleyiciyi yine meraklandırmayı başaran Bahtiyar Ölmez’in 3 Mart’ta yayınlanacak yeni bölümünde Fuat, kardeşi Caner’i buluyor ve Şinasi’nin öldürülmesinin hesabını soruyor. Öte yandan hala Bahtiyar’ın kardeşi Nisan’ı esir tutarken Bahtiyar’ın verdiği görevi tamamlamasını bekler. Bu planı eğer başarılı olursa Bahtiyar ölecek ve sevdiği Aylin ona kalacaktır. Handan bir fırsatını bulup Tahir’i evden kaçırmaya kalkar. Oğlunu bulup eve geri getirmeyi başaran Bahtiyar, Handan’ı yaka paça evden dışarı atar. Ayrıca Bahtiyar, Aylin ve Memduh’un bir pikapla yol alırken arkada koyunların arasında sıkışan Anıl’ı gördüğümüz sahne de izleyenler hayli güleceğe benziyor.

 

 

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz