Bahtiyar Ölmez 17. Bölüm Fragmanı 10 Mart Cumartesi

admin

Haberler

9 Mart 2018

Bahtiyar Ölmez 17. Bölüm Fragmanı 10 Mart Cumartesi

ATV’nin aksiyonu ve eğlencesi bol dizisi Bahtiyar Ölmez’in 17. bölüm fragmanı yayınlandı. Bahtiyar Ölmez 17. Bölüm fragmanı'nda yine yer yerinden oynayacak gibi görünüyor. Fuat'la Bahtiyar Ölmez karşı karşıya geliyor. Aksiyonun ve heyecanın bir dakika bile düşmeyeceği Bahtiyar Ölmez'in yeni bölümü 10 Mart Cumartesi günü Saat 20:00'de ATV ekranlarında.

Bahtiyar Ölmez'in önceki bölümünde; Fuat, Bahtiyar’ın kardeşi Nisan’ı esir tutar ve Bahtiyar'ın görevini başarıyla yerine getirmesini bekler. Eğer planında bir aksilik olmazsa nihayet Bahtiyar'ın ölümüne şahit olacak ve Aylin'le bir ömür mutlu olacaktır. Bahtiyar kendisini esir alan Aylin'in elinden kurtulmayı başarsa da bu sefer başka bir düşmanının kurduğu pusuya yakalanır. Bahtiyar'ın tüm bunlarla uğraşırken bir de Tahir'i kaçıran Handan'la uğraşmak zorunda kalması sabrını taşırıyor ve Handan'ı evden kovuyor.

Bahtiyar Ölmez'in 17. Bölüm fragmanı yine nefesleri kesti. Bahtiyar, Fuat'ın elinden kardeşi Nisan'ı kurtarmayı başarır.Ancak babasının katili olmadığına bir türlü ikna edemediği Aylin yine Bahtiyar'ın peşine düşer. Bahtiyar Aylin'e gerçek katilin kim olduğunu ispatlamak için harekete geçer ancak babasının katilini ispatlaması o kadar da kolay olmayacaktır. Bahtiyar'ın suçsuzluğunu ispatlayabilecek bir kişi vardır. O da şu an hapistedir. Bahtiyar'ın Anıl ve Memduh'la işbirliği yaparak onu nezaretten çıkarması gerekecektir. Bir plan yaparlar ancak planları istedikleri gibi gitmez. Öte yandan Handan da Bahtiyardaki değişimden kuşkulanmaya başlar ve bu işi açıklığa kavuşturmak için harekete geçer. Geri dönüş hazırlıklarını tamamlayan Rıfat artık eski hayatını Bahtiyar'dan geri almaya hazırdır ve Fuat'la yüzleşir.

 

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz