Bikini Paylaşımı Yüzünden Kadro Dışı Kaldı! Leyla Tanlar’ın Selahaddin Eyyubi Dizi Kadrosundan Çıkarıldı

Aleyna

Haberler

31 Ağustos 2023

Bikini Paylaşımı Yüzünden Kadro Dışı Kaldı! Leyla Tanlar’ın Selahaddin Eyyubi Dizi Kadrosundan Çıkarıldı

TRT’nin yeni dizi projesi olan Selahaddin Eyyubi’nin başrol oyuncusu olarak seçilen Leyla Tanlar, bikinili bir paylaşımı nedeniyle kadrodan çıkarıldı. Akli Film’in hazırladığı dizi için Tanlar ile prensipte anlaşma sağlanmıştı, ancak oyuncunun sosyal medya hesabında paylaştığı bikinili fotoğrafı nedeniyle işler tersine döndü.

Leyla Tanlar, dönem dizileri hazırlayan Akli Film ve Pakistanlı yapım şirketi Ansari-Shah Films’in ortaklaşa çekeceği Selahaddin Eyyubi dizisinde başrol kadın karakteri Süreyya olarak düşünülüyordu. Ancak oyuncunun sosyal medya hesabında paylaştığı siyah bikinili fotoğrafı gündem yarattı. Fotoğrafın hızla yayılmasının ardından Leyla Tanlar, bu fotoğrafı kısa süre sonra hesabından kaldırdı.

Bu gelişmelerin ardından Leyla Tanlar’ın dizinin kadrosundan çıkarıldığı açıklandı. Oyuncunun verdiği bu pozun, proje yapım şirketi ve TRT tarafından uygun bulunmadığı ve dizinin başlamadan önce kadro dışı bırakıldığı belirtildi. Leyla Tanlar’ın sevgilisi Burak Dakak’ın da bu paylaşımın altına “Çok güzelsin aşkım, silsene” şeklinde bir yorum yaptığı gözlerden kaçmamıştı.

TRT‘ye dönem dizileri hazırlayan Akli Film, yeni sezonda Alparslan Büyük Selçuklu dizisinin kalan 2 bölümünün ardından ‘Selahattin Eyyubi’ dizisini çekiyor. Birsen Altuntaş’ın haberine göre; Akli Film’in patronu Emre Konuk, diziyi Pakistanlı yapım şirketi Ansari-Shah Films’le ortak çekiyor. Dizinin başrol kadın karakteri Süreyya için de Leyla Tanlar’la prensipte el sıkışılmıştı. Akli Film’in Pakistanlı Ansari-Shah Films şirketiyle TRT’ye çekeceği yeni dönem dizi “Selahaddin Eyyubi” dizisinde başrol kadın oyuncusu olması beklenen Leyla Tanlar bu fotoğraftan sonra kadro dışı kaldı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz