Bizim Hikaye 21. Bölüm Fragmanı 8 Şubat Perşembe

admin

FOX

7 Şubat 2018

Bizim Hikaye 21. Bölüm Fragmanı 8 Şubat Perşembe

Fox TV’nin her bölümü heyecan dolu yapımı ‘Bizim Hikaye’de işler yine karışıyor. 20. Bölümün heyecan dolu final sahnesinin ardından Bizim Hikaye 21. Bölüm fragmanı merakla beklenmeye başlandı. Bizim Hikaye 21. Bölüm fragmanı’nda bu hafta yeni sırlar ortaya çıkıyor. Fikri’nin bir kızının daha olduğunun ortaya çıkmasıyla tüm aile şaşkına döner. Fikriyle dokuları uyuşan Yeliz, babasının tedavisine destek olmak ister. Filiz Yeliz’i eve alıp ona iyi davransa da Tülay Yeliz’den pek hoşlanmaz. Yeliz babası’nın sağlığına kavuşmasına yardım edecek mi? Boşanmak için Cemil’le mahkemeye giden Filiz boşanabilecek mi?

Önceki hafta; Şükran’ın başına gelen üzücü olaylar aileyi derinden sarsmıştı. Bu olayların neticesinde Şükran’ın neden sorumsuz ve başına buyruk bir anne olduğu da anlaşılmış oldu. Ortaya çıkan sırlar aileyi derinden üzse de bir yandan da umut olmuştur. Çocuklar annelerini yeni bulmuşken onu yeniden kaybetmenin korkusunu yaşarken bir yandan da yuvaya geri dönme ihtimalinin korkusunu yaşarlar. Bu kez Filiz, çocukların yanlarında kalması için ne gerekiyorsa yapmaya hazırdır.

Bizim Hikaye’nin 21. Bölüm fragmanı ise izleyenlerde oldukça merak uyandırdı. Sabırsızlıkla beklenen yeni bölümde; Fikri’nin bir kızı daha olduğu ortaya çıkar ve bu durum aileyi şok eder. Babalarının iyileşmesi için tek çare Yeliz’dir. Fikri kızı Yeliz’i bulup eve getirir ve evdeki düzen bir anda değişir. Filiz Yeliz’e çok iyi davranır. Yeliz de ailedeki herkese karşı samimidir. Ancak Tülay Yeliz’den hiç hoşlanmaz. Yeliz’in sinsi planlar peşinde olduğunu düşünür. Bir yandan Şükranın sağlık durumunun düzelmeye başladığı düşüncesi aileyi sevindirirken, Şükran hayatıyla ilgili bambaşka planların peşine düşer. Tedavisinin iyi gittiğini öğrendikten sonra onun için bir umut doğar ve herkes’i şaşırtacak bir karar alır. 

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz