Bizim Hikaye 23. Bölüm Fragmanı 22 Şubat Perşembe

admin

FOX

21 Şubat 2018

Bizim Hikaye 23. Bölüm Fragmanı 22 Şubat Perşembe

Fox TV’nin ilgiyle izlenen dizisi Bizim Hikaye 23. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Severek izlenen dizinin önceki bölümünde yine heyecan dolu dakikalar yaşanmıştı. Bizim Hikaye 23. Bölüm Fragmanı'nda kritik dakikalar yaşanıyor. Durumu iyice kötüleşen Fikri ölümle pençeleşiyor. Aile hastanede babalarının durumu için endişeleniyor. İzleyenler de Fikri'nin akıbetini merak ediyor. Peki Fikri ölecek mi? Duygu yüklü sahnelerin yaşanacağı Bizim Hikaye'nin yeni bölümü 22 Şubat Perşembe günü Saat: 20:00'de Fox TV'de

Geçtiğimiz bölümde; Şükran aileyi şaşırtmamış ve yine yüz üstü bırakmayı başarmıştı. Bu durum karşısında çaresiz kalan Filiz ise Cemil'le zorunlu evliliğine devam etmek durumunda kalır. Kardeşlerinin gitmesine engel olsa da, Barış'la arası artık iyice açılır. Yeliz'den gelecek karaciğeri bekleyen Fikri ise hem Şükran'ın hem de Yeliz'in ortadan kaybolmasıyla yıkılır.

Barış Filiz'le olan ilişkisine artık tamamen son vermiştir. Filiz'e çok kızgın olan Barış, yarım bıraktığı Tıp Fakültesine geri döner. Ancak Fikri'nin hastalığı Filiz ve Barış'ın tekrar karşılaşmasına sebep olur.

Bu haftaki bölümde ise; Fikri'nin durumu giderek kötüleşir. Yeliz'in verdiği boş vaatler yüzünden yoğun bakımda olan Fikri'nin durumu Filiz'i derinden etkiler ve Yeliz'e karşı çok sinirlidir. Yeliz'in pek tekin biri olmadığını anlayan Filiz, onu hayatlarından çıkarmaya kararlıdır. Bu sırada başı organ mafyasıyla belaya giren Yeliz, hapse girmemenin yollarını arar. Ailenin güvenini kaybeden Yeliz, Cemil'e yanaşarak onunla bir anlaşma yapmaya çalışır.

Barış'la arası hala kötü olan Filiz, onunla konuşmanın yollarını arar. Ancak Barış kararından dönmeye niyetli değildir. Ancak Fikri'nin ölümün eşiğinde olması, Barış'ın Filiz'den kopmasına engel olur. Filiz'i elde edebilmek için Yeliz'in tehlikeli oyununa alet olan Cemil, Filiz'in gönlünü kazanabilecek mi? Babalarını kaybetme korkusuyla yüzleşen Filiz ve kardeşleri artık pek bir umut kalmadığını öğrenirler ve babalarını yalnız bırakmazlar. 

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz