Bizim Hikaye 24. Bölüm Fragmanı 1 Mart Perşembe

admin

FOX

28 Şubat 2018

Bizim Hikaye 24. Bölüm Fragmanı 1 Mart Perşembe

Her Perşembe izleyiciyi ekrana kilitleyen Fox TV’nin başarılı yapımı Bizim Hikaye 24. Bölüm Fragmanı nihayet yayınlandı. “Bizim Hikaye”nin 23. bölüm finali nabızları oldukça yükseltmişti. Seyirci'nin sabırsızlanmasına sebep olan final sahnesinin ardından Bizim Hikaye 24. Bölüm Fragmanı hemen araştırılmaya başlandı. Bizim Hikaye 24. Bölüm Fragmanı'nda Barış'ı hastanede doktor bir arkadaşıyla samimi bir şekilde gören Filiz, çok sinirleniyor ve Barış'la karşı karşıya geliyor. Birbirlerine, içlerinde yaşadıkları kızgınlıkları dile getirirken, geri dönüşü olmayacak kelimeler  sarf ediyorlar. Peki Barış ve Filiz'in arasındaki gerginlik son bulacak mı? Fikri tekrar hayata dönerek kritik durumu atlatabilecek mi? Hastanede meraklı bekleyiş sürerken, hangi gelişmeler yaşanacak? Yine duygu dolu ve heyecan yüklü sahnelere tanıklık edeceğimiz Bizim Hikaye'nin yeni bölümü 1 Mart Perşembe günü Saat: 20:00'de Fox TV'de.

Önceki bölümde yaşananlar izleyiciye duygu dolu anlar yaşatmıştı. Böbreği çalınan Fikri'nin durumu giderek kötüleşiyor. Kızı Yeliz'e duyduğu güvenin boş çıkması Fikri'nin durumunu kritikleştirirken, bu durum Filiz'i oldukça sinirlendirir. Yeliz'in yüzünü bile görmek istemeyen Filiz, onun güvenilmez biri olduğunu fark ederek hayatlarına dahil etmemeye karar verir. Barış'la arayı düzeltmeye çalışan Filiz, her fırsatta onunla konuşmaya çalışır. Ancak Barış bu konuda oldukça settir ve Filiz'in kendisini bir daha üzmesine izin vermemeye kararlıdır. Ancak Fikri'nin ölümle burun buruna gelmesi, Barış'ın Filiz'den kopmasına engel olur.

Bu haftaki bölümde; Filiz ve Barış'ın arasında yaşanan gerginlik, Filiz'in Barış'ı doktor arkadaşıyla yakınlaşmasına şahit olmasıyla daha da artıyor. Birbirleriyle yüzleşen ve karşılıklı sitemlerini ve kırgınlıklarını dile getiren Filiz ve Barış aralarındaki tatsızlığı sonlandırıp tekrar bir araya gelebilecekler mi? İzleyicinin de merakla beklediği sorulardan biri olan Filiz ve Barış aşkı nasıl sonuçlanacak? Fikri tekrar eski sağlıklı günlerine geri dönebilecek mi?

 

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz