Bizim Hikaye 25. Bölüm Fragmanı 15 Mart Perşembe

admin

FOX

14 Mart 2018

Bizim Hikaye 25. Bölüm Fragmanı 15 Mart Perşembe

Fox TV’nin dram ve aksiyon dozu yüksek dizisi Bizim Hikaye 25. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Her hafta izleyiciyi ekrana kilitleyen dizi'nin bu haftaki bölümünde Yeliz'in arkasında bıraktığı belalar Elibol ailesinin başına dert açıyor. Elibol ailesi'nin evine tanımadıkları bir adam giriyor ve Filiz'den Elmasları istiyor. Ancak durumdan habersiz olan Filiz, Elmaslardan haberi olmadığını söylese de adamı inandıramıyor ve adam Filiz'e silah çekiyor. Bizim Hikaye izleyiciyi etkileyecek bir bölümde daha ekranlara geliyor. Bizim hikaye yeni bölümüyle 15 Mart Perşembe günü Saat: 20:00'de Fox TV'de

Bizim Hikaye'nin önceki bölümü'nde; Filiz Barış'ı Hülya ile yakınlaşırken görüyor ve bu duruma sinirleniyor. Fikri ameliyattan sapasağlam çıkıyor. Babaları'nın iyileşmesi Elibol ailesini sevince boğuyor. Onun bu enteresan böbrek çalınma hikayesiyle ilgilenen bir muhabirle anlaşan Fikri para karşılığı onunla röportaj yapmayı kabul ediyor.

Bizim Hikaye'nin bu haftaki bölümü'nde; Esra ile Hikmet'in başına gelen olaylar Elibol ailesini korkutur. Filiz çareyi Esra ile kesin bir dille konuşmakta bulur. Esra'da bu konuşmadan sonra Hikmet'le olan ilişkisini bitirme kararı alır. Ancak Filiz Esra ile konuşmasa bile Esra Hikmetten ayrılacaktır çünkü Asım'dan hamile kalmıştır. Yeliz'in pis işlere bulaşması yüzünden Elibol ailesi tehlikededir. Elmasları arayan bir adam Filiz'in kafasına silah dayar ve elmasların yerini sorar. Hiçbir şeyden haberi olmayan Filiz ise elmasların yerini bilmediğini söylese de adamı inandıramaz. Öte yandan Fikri ölümden dönse de akıllanmaz ve röportajdan aldığı parayı sağlığını tehlikeye atacak işler için kullanır.

 

 

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz