Bizim Hikaye 26. Bölüm Fragmanı 22 Mart Perşembe

admin

FOX

21 Mart 2018

Bizim Hikaye 26. Bölüm Fragmanı 22 Mart Perşembe

Fox TV’nin başarılı yapımı Bizim Hikaye 26. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Bizim Hikaye 26. bölümü ile yine bomba gibi geliyor. Bu hafta Filiz'in dile getirilemeyen aşkının artık dile geldiğine şahit oluyoruz. Fikri'nin Şeyma ile olan diyalog'u ise izleyenleri güldürüyor. Belinde silah ile dolaşan ve Filiz'le yakınlaşmaya çalışan esrarengiz adam, bu haftaki bölümün merakla beklenmesine sebep oldu. Peki bu tehlikeli adam kim ve Filiz'den ne istiyor?

Bizim Hikaye'nin geçen haftaki bölümünde; Yeliz'in bulaştığı pis işler yüzünden Elibol'lar tehlikededir. Elmasları arayan bir adam Filiz'in kafasına silah dayar. Hiçbir şeyden haberi olmayan Filiz ise elmaslardan haberi olmadığını söylese de adamı bir türlü inandıramaz.

Bizim Hikaye 26 Bölüm Fragmanı esrarengiz sahneleriyle oldukça ilgi çekmeyi başardı. Barış ile Hülya arasında yaşananları öğrenen Filiz, çok sinirlenir ve Barış'la yüzleşerek ona aşkını itiraf eder. Filiz'in çalıştığı iş yeri satılır ve yerine gelen yeni patron Ömer, Filizle yakınlaşmaya başlar. Aynı kaderi paylaşan Filiz ve Ömer arasında bir dostluk başlar. Ömer'in de 4 kardeşi olduğunu ve onların yurda düşmemesi için çabaladığını öğrenen Filiz onu kendine yakın hisseder. Ancak Filiz'i Ömer'le konuşurken gören Barış onu kıskanır. Ancak kıskançlığı yersiz değildir. Çünkü Barış Ömer'i belinde silahıyla ve adamlarıyla birlikte görür ve tehlikeli biri olduğunu anlar. Barış Filiz'i bu konuda uyarsa da Filiz onun gereksiz kıskançlık yaptığını düşünerek umursamaz. Öte yandan Fikri, eşi Şükran'dan boşanarak Şeyma ile evlenmenin yollarını ararken başka bir engelle karşılaşır. Bu engel Müjde'dir. Hiç bir baltaya sap olamayan alkolik Fikri'nin üvey babası olacağı fikri onu rahatsız eder ve bu evliliğe engel olmak ister.

 

 

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz