Bizim hikaye 29. Bölüm Fragmanı 12 Nisan Perşembe

9 Nisan 2018
Bizim hikaye 29. Bölüm Fragmanı 12 Nisan Perşembe

Fox TV'nin severek izlenen dizisi Bizim Hikaye'nin merakla beklenen 29. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Dizinin merak uyandıran önceki bölümünün ardından yeni bölüm fragmanı araştırılmaya başlandı. Dizinin geçen haftaki bölümünde Şükran'ın eve dönüşü Fikri ile Şeyma'nın nişanına engel olmuştu. Fikri kendisini aldatan Şükran'a kızgın olsa da onunla bir arada olduğu için mutludur. Müjde ise Fikri ile annesinin arasının açılmasına sevinirken Muzi ile Rahmet'in arkadaşlığına öfkelenir.

 Her hafta farklı bir heyecan yaşatan dizinin bu haftaki bölümünde yine hem aksiyon dolu hem de eğlenceli sahneler yaşanacak. Fiko aşık oluyor! Dizinin bu haftaki bölümüne Fiko ve Ayşe'nin aşkı damga vuruyor. Fiko mahalleye yeni taşınan Ayşe'den hoşlanıyor ve ona kendisini beğendirmek istiyor. Değişik tavırları ise Filiz'i gözünden kaçmıyor. Dizinin bu haftaki bölümünde Ayşe ve Fiko'nun arasında geçen sevimli diyaloglar çok konuşulacak gibi. Diğer yanda Tufan Tülay'a sürpriz yaparak ona yüzük almıştır. Aralarındaki aşkın nihayet evlilikle sonuçlanacağına sevinen Tülay'ın ise keyfi yerindedir. Düzenlenen akşam yemeğine sonradan giden Barış ise masada Ömer'i de görünce sinirlenir.

Yine eğlenceli sahnelerin yaşanacağı Bizim Hikaye'nin yeni bölümü 12 Nisan Perşembe günü saat 20:00'de Fox TV ekranlarında!

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz