Burcu Esmersoy Öyle Yollardan Geçmiş ki! Param Olmadığı İçin Otobüse Binemezdim…

Tvyayinakisi.com

25 Ekim 2020

Burcu Esmersoy Öyle Yollardan Geçmiş ki! Param Olmadığı İçin Otobüse Binemezdim…

Başarılı sunucu Burcu Esmersoy Cumartesi ve Pazar günleri Burcu ile Hafta Sonu programı ile Star TV‘de izleyici ile buluşuyor. Her hafta farklı konuklar ile ekrana gelen program şimdiye kadar 65 bölüm çekildi.

Burcu Esmersoy’un bu haftaki konuğu 36 yaşındaki başarılı oyuncu Pelin Karahan oldu. Pelin Karahan ile kariyer ve aile hayatı üzerine harika bir sohbet gerçekleştirdiler.

Planlar Konusunda Hiç İyi Değilim!

Pelin Karahan’a “planlı bir hayat mı yaşarsın?” sorusunu yönelten Burcu Esmersoy bu soruyu kendisi için şöyle yanıtladı; “Ben mesela 22 yaşında evlenip 24 yaşında çocuk sahibi olmayı planlıyordum. 45 yaşına geldim hala bekarım! Planlar konusunda hiç iyi değilim” dedi.

Bu soruya Pelin Karahan ise “Bazıları oldu evet, babasız büyüdüğüm için hep bir ailem olsun, yuvam olsun istedim. O oldu. Çünkü hep böyle bir hayalim vardı. 30 yaşında anne olsam keşke diyordum. Oldum, tutturdum. O da oldu. Hep bir erkek çocuğum olsun istiyordum. Bu da babasız olmanın getirdiği bir şeydi. Beni bırakıp gitmeyecek bir erkek figür istiyordum. Şimdi 3 tane oldu çok şükür. Ama işle alakalı asla böyle bir hayal kurmadım. Ofis hayatım olur diye düşünüyordum. İşle alakalı hep önüme ne geldiyse, biraz da mantığımı kullanarak kalbim ne diyorsa ona göre yol aldım. Hala işle alakalı çok plan yapmıyorum. Ama aile ve özel hayatım ile alakalı hayallerimi çok şükür gerçekleştirdim” şeklinde yanıtladı.

Ofiste Koltuklarda Uyudum!

Sonrasında iş hayatı ile alakalı sohbete koyulan ikili kariyerlerinin ilk yıllarından bahsetti. Bu noktada Burcu Esmersoy’un söyledikleri oldukça ilgi çekiciydi.

Hayatında hep minik dönüm noktaları ve çatallar olduğunu söyleyen Burcu Esmersoy bu noktalarda yaptığı tercihlerin onu bu günlere getirdiğini söyledi. Şimdi hayatlarımızı gören kişiler öncesinde neler yaşadığımızı çok ta bilmiyorlar diyen sunucu kariyerin ilk yıllarında yaşadığı zorlukları anlattı.

blank

Servisi kaçırdığı günlerde eve dönmek için otobüse binecek parasının olmadığını söyleyen güzel sunucu, o günlerde eve dönemediği için sekreterlerin veya patronların odalarındaki koltuklarda ve sandalyelerde uyurmuş ve ertesi güne böyle devam edermiş. CNN Türk’e girene kadar ise bu zorlukları yaşamaya devam etmiş.

blank

Benzer yollardan geçen Pelin Karahan için ise “Aynı yollardan geçmişiz, buralardan gelen insanlarda ayrı bir zerafet oluyor. Sende de ilk günden beri bunu seziyordum. Şimdi anlatınca daha iyi oturdu” dedi.

Burcu Esmersoy gerçekten çok haklı. Bizler ünlülerin ışıklı hayatlarını görüp nerelerden geldiğini pek sorgulamıyoruz. Fakat ekranlarda uzun süre yer edinmiş, saman alevi gibi yanıp sönmeyen başarılı tüm oyuncular gerçekten bir başarı öyküsü yazıyorlar. Her işte olduğu gibi çalışmak ve azim göstermek sonuç getiriyor. Ee ne diyelim? Umarız böyle başarılı insanların sayısı daha da artar!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz