Çarpışma 18. Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı! Kadir Söz Verdiği Gibi Zeynep’i Koruyabilecek mi?

admin

Show TV

18 Nisan 2019

Çarpışma 18. Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı! Kadir Söz Verdiği Gibi Zeynep’i Koruyabilecek mi?

Kadir, Zeynep’i kurtarmak için herkesi karşısına almayı hazırdır. Nezarette Zeynep’in karşısına çıkan sarışın kadın kimin tarafından gönderilmiştir? Çarpışma’nın 18. bölümünün 2. fragmanı yayınlandı. 

Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sansu, Onur Saylak, Erkan Can ve Ali Sürmeli ile ekranlara hızlı bir giriş yapan Çarpışma’nın 18. bölümünün 2. fragmanı yayınlandı. Kadir’in Zeynep ile hayatı bambaşka bir yöne girmiştir. Karısı ve kızını kaybettikten sonra yaşadığı bunalımı üzerinden atmaya başlamıştır. Bütün olaylar Kadir’in sebep olduğu bir araba kazasından sonra başlar. Dört araba birbirine girer ve dört kişinin yaşamı baştan sona değişir. Kadir’e göre bu kaza aslında kaderlerinin çarpışmasıdır. Bu değişimin içinde en güzeli ama en zoru Kadir ve Zeynep’in başına gelendir. Kızından başka güvenebileceği kimsesi olmayan Zeynep için Kadir bu duygunun dönüm noktası olmuştur. Kadir başarılı bir polis olmasının dışında yakınındakiler için koruyucu bir karaktere sahiptir. 

Çarpışma’nın Son Bölümünde Neler Oldu?

Çarpışma’nın 17. bölümünde beklenmedik bir gelişme ortaya çıkmıştı. Kadir vurulmuş, Kadir’in yakınlarında bekleyen Cansız gelen telefon ile onu Kadir’in aslında oğlu Yusuf olduğu konusunda uyarmıştı. Cansız için bu şok edici bir gelişmeydi. Yıllar sonra oğluna kavuşmak Cansız’ın hem öfkesini hem de sevincini kabartmıştı. Artık oğlunun peşini bırakmaya niyeti yoktur. Kadir hastaneye götürüldüğü sırada Cansız da hastaneye doğru yola çıkar. Cansız, Asiye’nin, Zeynep ise Veli’ni karşısına çıkar. Hastane odasına giren çıkanlar ise gerilimi yükseltir. Zeynep ve Kadir arasında sürekli başını belaya sokmasından dolayı yaşanan tartışmalar sürer. Veli ve Cansız’ın arasının açılması ise işleri kızıştırır. Selim’in köşeye sıkışması onu daha da saldırgan yapar. Şimdi hedefinde herkes vardır. Bir başka düşman ise hiç beklenmedik bir yerden gelir. Soğukkanlı bir katil olan Ivan, Kadir ve Veli’nin peşine düşecektir. 

Çarpışma 18. Bölüm 2. Fragmanında Olanlar

Bölümün ilk fragmanında ortaya çıkan Ivan’ın Kadir ve Veli için geldiğini öğrenmiştir. Haydar, Kadir’i Ivan konusunda uyarıyordu. Onun ne kadar acımasız birisi olduğundan bahsederken Kadir için önemli olan Zeynep’i kurtarmaktı. İkinci fragmanda ise Zeynep’in nezarete girdiği sahneleri görüyoruz. Kadir onu çıkartmak için elinden geleni yapacağını söylerken, Zeynep ise Aylin’i Kadir’e emanet eder. Annesinin günlüğü Cemre’nin elindedir, okuyup okumayacağı ise bölümün kendisinde görülecek. Kerem’in öfke dolu çığlıklarının ise nedeni henüz belli değil. Nezaretteki sarışın kadının Zeynep’e olan bakışlarının ve hamlesinin arkasında ne yatıyor? Kadir’in Zeynep’in kılına zarar gelirse seni bulurum diyerek meydan okuduğu kişi kim? Çarpışma’nın perşembe akşamı yayınlanacak yeni bölümünde bu sorular yanıtını bulacak. 

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz