Çocuklar Duymasın 38. Bölüm Fragmanı 29 Nisan Pazar

admin

Kanal D

26 Nisan 2018

Çocuklar Duymasın 38. Bölüm Fragmanı 29 Nisan Pazar

Zaman zaman ara verilmiş olsa da Türkiye’nin en uzun soluklu dizilerinden biri olan ‘Çocuklar Duymasın’ dizisinin 38. Bölüm fragmanı yayınlandı. Her hafta beklenmedik ve absürd gelişmelerle izleyicileri güldürmeyi başaran dizinin geçtiğimiz haftaki bölümünde Haluk, Meltem ve Zeynep bir aile havasında hamburger yemeye gitmişti. Yeni bir aileye kavuşmanın mutluluğunu yaşayan Zeynep izleyicilere duygusal dakikalar yaşatmıştı. Şükrü ile Hüseyin ise ticari bir girişim olarak kafalarını çalıştırdıklarında kahve falının ne kadar karlı bir iş olduğunu fark etmişlerdi. Ancak bu girişimleri kısa sürede başlarının belaya girmesine neden olmuştu.

Dizinin 38. Bölüm fragmanında görünen o ki evin yeni, sevimli, küçük ve biraz da tüylü bir misafiri var. Meltem bu yeni misafirden oldukça hoşnut olsa da Haluk sert tavrını ortaya koyar ve daha ilk dakikadan söylenmeye başlar. Ancak küçük köpek bir süre sonra kaybolunca Meltem yıkılır ve ortalık ayağa kalkar. Köpeği bulmak üzere iki acar dedektif Hüseyin ve Şükrü devreye girer. Diğer yandan Haluk, onu ‘Taş Kafa’ diye kaydeden kişinin Sertaç olduğunu öğrenince küplere biner.

İzleyicileri yine kahkaha tufanına davet eden ‘Çocuklar Duymasın’ yeni bölümüyle 29 Nisan Pazar günü saat 20:00'de Kanal D ekranlarında sizlerle! 

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz