Çukur 14. Bölüm Fragmanı – 29 Ocak Pazartesi

admin

Show TV

28 Ocak 2018

Çukur 14. Bölüm Fragmanı – 29 Ocak Pazartesi

Show TV’nin her bölümü olay yaratan Dizisi ‘Çukur’ un 29 Ocak Pazartesi günü yayınlanacak bölümünün fragmanı yayınlandı. Her bölüm sonunda yeni bölüm fragmanı sabırsızlıkla beklenen dizi de bu hafta yine nefesler tutulacak. Sürpriz gelişmelerin yaşanacağı Çukur 14. bölüm fragmanı’nda bu hafta Yamaç, Salih’in kardeşi olduğunu öğreniyor. Kasım’dan öğrendikleri karşısında şok olan Yamaç’ın ne yapacağı ise merak konusu.

Temponun bir dakika bile düşmediği ‘Çukur’un 13. Bölümünde yaşanan olaylar oldukça ses getirmişti. Vartolu’nun kimliğini çözmeye çalışan Yamaç, parçaları birleştirerek büyük resime ulaşmaya çok yaklaşıyor. Bu sırada Vartolu ve İdris karşı karşıya geliyor ve yüzleşiyorlar. Oğlunun yaşadığını öğrenen İdris onu bulmak için çaba sarfederken bir yandan Sultan’ın kendisinden ne sakladığını çözmeye çalışıyor. Sena her ne kadar Yamaç’ı ve Çukur’u arkasında bırakıp gitmek istese de Çukur’un kendisine ihtiyacı olduğunu farkediyor. Sena, Yamaç’la olan ilişkisine yön vermeye çalışırken aklını mı yoksa kalbini mi dinleyecek? Bu sırada Yamaç’ın kendisiyle ilgili sırlara ulaşmaya çok yaklaştığını farkeden Vartolu, Yamaç’ın önüne engeller çıkarmaya çalışsa da gerçekleri öğrenmesine engel olamayacaktır.

Çukur 14. Bölüm Fragmanı ise, izleyenleri adeta ekrana kilitledi. Bu hafta Yamaç, Kasım’ı hastanede sorguya çekiyor. Salih’in annesinin Mihriban olduğunu öğrenmesiyle şok olan Yamaç, öğrendikleri karşısında ne yapacak? Vartolu’nun ağabeyi olduğu gerçeğini kabullenebilecek mi? Vartolu’nun sırlarının ortaya çıkmasıyla, eski günahlarda gün yüzüne çıkıyor ve Çukur’da işler hiç olmadığı kadar karışıyor. Bu haftadan itibaren yeni bir döneme giren Çukur’da artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

 

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz