Çukur 18. Bölüm Fragmanı 26 Şubat Pazartesi

admin

Show TV

25 Şubat 2018

Çukur 18. Bölüm Fragmanı 26 Şubat Pazartesi

Show TV’nin her bölümü heyecan ve aksiyon dolu dizisi ‘Çukur’un 18. bölüm fragmanı yayınlandı. Çukur’da bu hafta yine birbiri ardına nefes kesen sahneler yaşanacak. Çukur 18. Bölüm Fragmanı’nda sırlar bir bir ortaya dökülüyor. Paşa’nın ‘Vartolu Saadettin Senin Oğlun’ sözleri İdris’i şok ediyor. Yamaç’a siper olan Selim ateş altında kalıyor ve yaşam savaşı veriyor. Öte yandan Emrah Komiser ve Yamaç karşı karşıya geliyor ve yüzleşiyorlar. Aynı zamanda Emrah komiser’in  Sena’nın ağabey’i oluşu, Sena’nın Yamaç ile Emrah arasında kalmasına sebep oluyor. Bu durumdan rahatsız olan Sena, Emrah Komiser’in ağabey’i olduğunu Yamaç’a söyleyecek mi? ‘Çukur’ Aksiyon dolu ve nabızları yükselten bir bölümle daha izleyiciyle buluşmayı bekliyor. Çukur’un yeni bölümü 26 Şubat Pazartesi Günü Saat 20:00’de Show TV ekranlarında.

Önceki bölümde, Emrah adlı gizemli polisin bir anda Çukur’a gelmesi Çukur’da işleri daha da karışmasına sebep olmuştu. Mizacı, asi tavırları ve Yamaç’a sarf ettiği sözler Yamaç’ın çok sinirlenmesine sebep oluyor. İdris’ten Komiser Emrah’ı araştırmasını isteyen Yamaç, onun oldukça nüfuzlu ve güçlü bir polis olduğunu öğreniyor. Doğu’dan tayin edilen ve tam yetki verilen Komiser Emrah, Çukur’un düzenini alt üst edeceğe benziyor. Bir yandan Vartolu’nun içinde bulunduğu araç alevler içinde kalıyor. Vartolu’nun akıbeti ise izleyiciyi merak içerisinde bırakmıştı.

Çukur 18. Bölüm Fragmanı seyirciyi ekrana kilitledi. Merakla beklenen dizinin bu haftaki bölümünde, Selim Yamaç’a siper olarak feci şekilde yaralanıyor. Kurşunların hedefi olan Yamaç ise öfkeden deliye dönüyor. Koçovalıların yeni düşmanı olan Komiser Emrah’ın kim olduğunu araştırmaya başlayan Yamaç, onun Sena’nın ağabey’i olduğunu öğrenebilecek mi? Öte yandan büyük sır perdesi aralanıyor. Paşa’nın hastanede İdris’e söylediği ‘Vartolu Saadettin Senin Oğlun’ sözleri ise İdris’de şok etkisi yaratıyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz