Çukur 19. Bölüm Fragmanı 5 Mart Pazartesi

admin

Show TV

5 Mart 2018

Çukur 19. Bölüm Fragmanı 5 Mart Pazartesi

Show TV’nin reytingleri alt üst eden dizisi ‘Çukur’un 19. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Çukur 19. Bölüm fragmanı’nda; Koçovalı ailesi, sır perdelerinin aralanmasıyla ve yaşadıkları talihsiz olaylarla fazlasıyla sarsılıyor. Yamaç’ın Vartolunun başına silah dayayarak ‘Kurtuldu mu?’ diye sorması izleyenlerin meraklanmasına sebep oluyor. Yamaç’a siper olup kurşunların önüne kendini atan Selim’le ilgili haberi İdris’e eşi Sultan gözyaşları içinde veriyor. Çukur’un içinde bulunduğu bu karışık durum çözülecek mi? Dram ve Aksiyon’un iç içe yaşandığı, her bölümü olay yaratan ‘Çukur, 19. Bölümü ile 5 Mart Pazartesi Günü Saat 20:00’de Show TV’de

Çukur’un önceki bölümü’nde; Yamaç ateş altında kalmıştı ve Selim’de onu kurşunlardan korumak için önüne siper olmuştu. Kurşunların isabet ettiği Selim ağır yaralanırken, Yamaç neye uğradığını şaşırıyor. Kanlar içinde yere yığılan kardeşini gören Yamaç intikam ateşiyle yanıp tutuşuyor. Komiser Emrah’ın Çukur’a gelerek huzuru kaçırması herkesin canını sıkmaya başlıyor. Bir yandan yaşanan önemli gelişme İdris’i şok ediyor. Paşa’dan, Vartolunun aslında kendi oğlu olduğunu öğrenmesi, onu geçmişe götürüyor ve aklına pişmanlıkları geliyor.

Çukur 19. Bölüm Fragmanı izleyenleri sabırsızlandırmaya başladı. Yamaç’ın önüne kendisini siper eden Selim, ölümle yaşam arasında gidip gelmektedir. Koçovalı ailesi’ni derinden etkileyen bu olay geçmiş’in de gün yüzüne çıkmasıyla dengelerin sarsılmasına sebep olacaktır. Sena ağabeyi Emrah’ın Çukur’a gelmesinden çok Yamaç’a bela olmasından dolayı son derece mutsuzdur. Vartolu ile Yamaç’ın yüzleşmesi’nin nasıl sonuçlanacağı ise merak konusu. Bir yandan her şey için üzüntü duyarken bir yandan da öfkesine hakim olamayan Vartolu’nun Yamaç’la yüzleşmesinden çok İdris’le karşı karşıya gelmesi onu derinden yaralayacak. İdris’in ona ‘Salih’ diye seslenmesi ise izleyenlere duygusal anlar yaşatacak.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz