Demet Akalın’dan Arkadaşına Şok Tepki: Aynı Kıyafeti Giyip Gelmiş Allah’ın Cezası!

Tvyayinakisi.com

22 Ekim 2020

Demet Akalın’dan Arkadaşına Şok Tepki: Aynı Kıyafeti Giyip Gelmiş Allah’ın Cezası!

Son günlerde dudaklarına yaptırdığı dolgu operasyonuyla gündeme oturan Demet Akalın, yakın arkadaşı Esra Balamir ile pişti oldu. Esra Balamir duruma kahkahalarla gülerken, Demet Akalın her zamanki tatlı sert haliyle tepkisini ortaya koydu!

Yakın zamanda yaptırdığı dudak dolgusuyla hayranlarını ikiye bölen ve yaptığı her paylaşımı olay olan Demet Akalın, geçtiğimiz ay coronavirüse yakalanan ve tedavisi sonrasında normal hayatına geri dönen yakın arkadaşı Esra Balamir ile buluştu. Birbirlerinden habersiz şekilde aynı kıyafeti giyen ünlü isimlerin saç modelleri bile tıpa tıp aynıydı!

Esra Balamir: En Eğlenceli Kıyafet Günüydü!

Yakın arkadaşı Demet Akalın ile aynı mavi elbiseyi giyerek pişti olan Esra Balamir olaya tepkisini “En eğlenceli kıyafet günüydü” diyerek koydu. Paylaştığı videoda durumlarına kahkahalarla gülen ünlü sunucu bir yandan “Çok iyi! Vallahi sözleşmeden giydik ya!” derken bir yandan yakın arkadaşı Demet Akalın’ın tatlı sert tepkisine gülmekten kendini alamadı.

Eylül ayında coronavirüse yakalanan ve sonrasında maskesiz paylaşımlarından dolayı tepki alan Esra Balamir paylaştıkları videoda yine maskesizdi. Ünlü sunucunun hem sağlığı hem de keyfi yerinde görünüyordu.

Aynı Kıyafeti Giyip Gelmiş Allah’ın Cezası!

blank

Bir zamanlar Esra Balamir’in “Söke Söke” isimli şarkısının klibinde oynayan Demet Akalın, eski arkadaşıyla pişti olunca tepkisini koymayı ihmal etmedi. Arkadaşının çok iyi oldu yorumuna “Hiç de değil yani, hiç de değil!” diyerek yanıt verdi.

Yüzünden gülümsemesi eksik olmayan ünlü oyuncu kendine has üslubunu yine konuşturdu. Elbisenin göğüs kısmındaki fermuar detayını biraz açan Esra Balamir’e “Bu ne! Şu fermuarını açmış şu kadar sadece. Aynı kıyafeti giyip gelmiş Allah’ın cezası!” diyerek tatlı tatlı sitem eden Demet Akalın’a sosyal medyada hayranlarından kalpler yağdı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz