Diriliş Ertuğrul 116. Bölüm Fragmanı – 2 Mayıs Çarşamba

admin

TRT 1

27 Nisan 2018

Diriliş Ertuğrul 116. Bölüm Fragmanı – 2 Mayıs Çarşamba

TRT 1 kanalının en çok izlenen en çok sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul’un heyecanla beklenen yeni bölüm fragmanı sonunda yayınlandı.

Her bölümüyle heyecan yaratan; adrenalini ve gizemi dinmeyen dizi Diriliş Ertuğrul bir haftalık bir aradan sonra  ekranlara geri dönüyor. Dövüş sahnelerinin artışı ve olayların yoğunlaşması sebebiyle diziye bir hafta ara verilmişti ki, dizinin fanlarının ısrarları sonucu yeni bölümün fragmanı çok bekletilmeden yayınlandı. Diriliş Ertuğrul’un 116. Bölüm fragmanında; Ares çok büyük bir istihbarat ile geliyor. Ertuğrul Bey, Günalp Bey ve Alplerin toplandığı bir otağa gelen Ares ; büyük bir tehlikeye karşı onları uyarıyor. Ares ; Moğol İmparatorluğunun yeni bir ordu kurduğunu ve başına Noyan adında bir komutanı getirdiğini söylüyor. Bu duyduklarına Ertuğrul Bey çok şaşırıyor.

Diğer yandan ; Bamsı ” o iblis ölmüştü, biçilmedik yeri kalmamıştı” diyor. Bunun üzerine Ares ” bu Noyan’ı tanır mısınız” deyince; Ertuğrul Bey ” bana olan kini ve nefreti öyle büyüktür ki, değil devletin Batı ucuna cihanın diğer ucuna gitsem bana ulaşmak için elinden geleni yapacaktır” diyor. Noyan’ın geri dönüşünün şokunu herkesin üzerinde iken; Ertuğrul Bey kendisi ve obası için endişeler içindedir. Şimdi büyük bir kin ve intikam hırsı ile geri dönen Noyan’ın ilk hamlesi ne olacak ? Ertuğrul Bey kendisini ve obasını korumak için ne gibi önemler alacak ? Yoksa yeni bir savaşın doğuşunun çanları mı çalıyor ?

Diriliş Ertuğrul 116. Bölümüyle 2 Mayıs Çarşamba günü saat 20:00”da TRT 1 ekranlarında izleyicileriyle buluşacak.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz