Diriliş Ertuğrul Setinde İlginç Kavga

22 Ağustos 2016
Diriliş Ertuğrul Setinde İlginç Kavga

Yeni sezonu için hazırlıklarına devam eden Diriliş Ertuğrul dizisi ekibi 11 yeni oyuncu ile TRT 1 ekranlarına tekrar merhaba demeye hazırlanıyor. Sezon finali hazırlıkları süren dizinin setinde yaşanan bir tartışma ise magazin kulislerinin gündem konusu olmuş durumda.

Hayme Ana karakterini canlandıran Hülya Korel ile Aytolu karakterine hayat veren Evrim Solmaz’ın dizinin ilk günlerinden beri birbirlerine tahammül edemedikleri konuşuluyor. Sezon finaline doğru giden dizide iki oyuncunun arasındaki tansiyonun giderek yükseldiği söyleniyor. Ayrıca Hülya Korel’in Evrim Solmaz’a karşı Didem Balçın ile birlikte olduğu da söyleniyor.

İkili Arasındaki Gerginlik Büyüyor

Diriliş Ertuğrul setinde meydana gelen kavgada Hülya Korel ve Didem Balçın ikilisinin Evrim Solmaz’ın üzerine yürüdüğü söyleniyor. Kavganın ise büyümeden sette görevli olan kişiler tarafından engellendiği belirtiliyor. Olay ile alakalı olarak sette tutanak tutulduğu da gelen diğer haberler arasında yer alıyor.

Evrim Solmaz’ın diziden ayrılmasına az bir süre kaldığı için ise şikayetini geri çektiği bilgisi sızdırılmış durumda. Hülya Korel’in Evrim Solmaz’dan hoşlanmadığı ve arabasını park ettiği yeri dahi sorun yaptığı söyleniyor. İkili arasındaki gerginliğin hangi sebeplerden dolayı çıktığı ise bilinmiyor.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz