Diriliş Ertuğrul Setinde Kaza!

Diriliş Ertuğrul Setinde Kaza!

TRT ekranlarının efsane dizileri arasında yer alan Diriliş Ertuğrul’da Gündoğdu karakterine hayat veren Kaan Taşaner, dizinin Riva bölgesinde yapılan çekimlerinde attan düşerek kolunu kırdı. Kaza meydana geldikten sonra hızlı bir şekilde Baltalimanı Kemik Hastalıkları Hastanesi’ne sevk edilen Taşaner’in ilk müdahalesi burada yapıldı ve daha sonra ünlü oyuncu Maslak Acıbadem Hastanesi’ne gönderildi. Oyuncunun sağlık durumunun ise şu an iyi olduğu söyleniyor.

Oyuncunun Koluna Ameliyat ile Platin Takıldı

At üstünde giderken çekilecek olan sahnede ufak bir talihsizlik yaşanması ünlü oyuncunun attan düşerek kolunu kırmasına yol açtı. Hastaneye kaldırıldıktan sonra acil bir şekilde ameliyata alınan Taşaner’in ameliyatı 2 saat boyunca sürdü. Ameliyat sonrasında oyuncunun dirsek bölgesinden kırılan koluna platin yerleştirildi.

Kaan Taşaner’in sağlık durumunun iyi olduğu fakat 2 gün boyunca hastanede yatması gerektiği belirtildi. Dirsek bölgesinde kırık olduğu söylenen oyuncunun ameliyatını Ortopedi doktoru olan Metin Uzun gerçekleştirdi. Ameliyat sonrasında platin takıldığını ve Salı gününe kadar oyuncunun hastanede yatması gerektiğini açıklayan Metin Uzun, herhangi kötü bir durum olmadığını söyledi.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz