Bugün TV'de Hangi Diziler Var? Haftalık Dizi Yayın Akışı

Diziler

  • 00:45

    Her Yerde Sen

    Fox
  • 01:15

    Poyraz Karayel

    Kanal D
  • 01:20

    Kanatsız Kuşlar

    ATV
  • 02:15

    Benim Tatlı Yalanım

    STAR TV
  • 02:20

    Kalk Gidelim

    TRT 1
  • 02:30

    Sakarya Fırat

    BEYAZ TV
  • 03:15

    Bana Sevmeyi Anlat

    Fox
  • 03:45

    Yaralı Kuşlar

    Kanal D
  • 04:00

    Gülümse Yeter

    Show TV
  • 04:20

    Kaderimin Yazıldığı Gün

    STAR TV
  • 04:30

    Kiralık Aşk

    STAR TV
  • 04:45

    Kırgın Çiçekler

    ATV
  • 04:45

    Çocuklar Duymasın

    Kanal D
  • 04:50

    Serseri

    Teve2
  • 05:00

    Kalbimdeki Deniz

    Fox
  • 05:40

    Çürük Ali ve Mikrop Necati

    Teve2
  • 06:00

    Geniş Aile

    STAR TV
  • 06:00

    Kınalı Kar

    Teve2
  • 06:10

    Baba Can'dır

    TRT 1
  • 06:15

    Zengin Kız Fakir Oğlan

    BEYAZ TV
  • 06:15

    Gülümse Yeter

    Show TV
  • 06:45

    Geçmişin Gölgesinde

    Teve2
  • 07:30

    Kaderimin Yazıldığı Gün

    STAR TV
  • 07:45

    Kavak Yelleri

    Teve2
  • 08:30

    Yaralı Kuşlar

    Kanal D
  • 09:00

    Hangimiz Sevmedik

    TRT 1
  • 09:45

    Kiralık Aşk

    STAR TV
  • 10:00

    Sen Anlat Karadeniz

    ATV
  • 10:30

    Bodrum Masalı

    Teve2
  • 10:45

    Bir Aile Hikayesi

    Fox
  • 12:10

    Kalk Gidelim

    TRT 1
  • 12:45

    Yaprak Dökümü

    Teve2
  • 13:00

    Her Yerde Sen

    Fox
  • 14:00

    Beni Bırakma

    ATV
  • 14:00

    Zengin Kız Fakir Oğlan

    BEYAZ TV
  • 15:25

    Seksenler

    TRT 1
  • 15:30

    Bir Zamanlar Çukurova

    ATV
  • 15:45

    Yaralı Kuşlar

    Kanal D
  • 16:00

    Sakarya Fırat

    BEYAZ TV
  • 16:00

    Yeni Gelin

    Show TV
  • 16:45

    Akasya Durağı

    Teve2
  • 16:45

    Aşk-ı Memnu

    Kanal D
  • 17:35

    Muhteşem Kraliçe

    TRT 1
  • 20:00

    Kimse Bilmez

    ATV
  • 20:00

    Erkenci Kuş

    STAR TV
  • 21:00

    Yalan Dünya

    Teve2
  • 23:30

    Kanıt

    Teve2
  • 23:35

    Vuslat

    TRT 1
  • 00:15

    Benim Tatlı Yalanım

    STAR TV
  • 00:20

    Canevim

    ATV
  • 02:00

    Yasak Elma

    Fox
  • 02:30

    Sakarya Fırat

    BEYAZ TV
  • 02:30

    Kalk Gidelim

    TRT 1
  • 02:30

    Poyraz Karayel

    Kanal D
  • 02:50

    Kiralık Aşk

    STAR TV
  • 03:20

    Kanatsız Kuşlar

    ATV
  • 04:00

    Bana Sevmeyi Anlat

    Fox
  • 04:20

    Kaderimin Yazıldığı Gün

    STAR TV
  • 04:30

    Yaralı Kuşlar

    Kanal D
  • 04:50

    Serseri

    Teve2
  • 05:15

    Çocuklar Duymasın

    Kanal D
  • 05:30

    Kırgın Çiçekler

    ATV
  • 05:30

    Gülümse Yeter

    Show TV
  • 05:40

    Çürük Ali ve Mikrop Necati

    Teve2
  • 05:45

    Kalbimdeki Deniz

    Fox
  • 06:00

    Geniş Aile

    STAR TV
  • 06:00

    Kınalı Kar

    Teve2
  • 06:10

    Baba Can'dır

    TRT 1
  • 06:15

    Zengin Kız Fakir Oğlan

    BEYAZ TV
  • 06:15

    Gülümse Yeter

    Show TV
  • 06:45

    Geçmişin Gölgesinde

    Teve2
  • 07:30

    Kaderimin Yazıldığı Gün

    STAR TV
  • 07:45

    Kavak Yelleri

    Teve2
  • 08:30

    Yaralı Kuşlar

    Kanal D
  • 09:00

    Hangimiz Sevmedik

    TRT 1
  • 09:45

    Kiralık Aşk

    STAR TV
  • 10:00

    Sen Anlat Karadeniz

    ATV
  • 10:00

    Bir Aile Hikayesi

    Fox
  • 10:30

    Bodrum Masalı

    Teve2
  • 11:55

    Kalk Gidelim

    TRT 1
  • 12:30

    Şevkat Yerimdar

    Fox
  • 12:45

    Yaprak Dökümü

    Teve2
  • 14:00

    Beni Bırakma

    ATV
  • 14:00

    Zengin Kız Fakir Oğlan

    BEYAZ TV
  • 15:00

    Kardeş Çocukları

    STAR TV
  • 15:15

    Seksenler

    TRT 1
  • 15:30

    Bir Zamanlar Çukurova

    ATV
  • 15:45

    Yaralı Kuşlar

    Kanal D
  • 16:00

    Sakarya Fırat

    BEYAZ TV
  • 16:00

    Yeni Gelin

    Show TV
  • 16:45

    Akasya Durağı

    Teve2
  • 16:45

    Aşk-ı Memnu

    Kanal D
  • 17:40

    Muhteşem Kraliçe

    TRT 1
  • 20:00

    Afili Aşk

    Kanal D
  • 21:00

    Yalan Dünya

    Teve2
  • 23:30

    Kanıt

    Teve2
  • 02:15

    Poyraz Karayel

    Kanal D
  • 02:20

    Kiralık Aşk

    STAR TV
  • 02:35

    Kalk Gidelim

    TRT 1
  • 03:20

    Kanatsız Kuşlar

    ATV
  • 04:15

    Yaralı Kuşlar

    Kanal D
  • 04:20

    Kaderimin Yazıldığı Gün

    STAR TV
  • 04:30

    Gülümse Yeter

    Show TV
  • 05:15

    Çocuklar Duymasın

    Kanal D
  • 05:40

    Kırgın Çiçekler

    ATV
  • 06:00

    Geniş Aile

    STAR TV
  • 06:15

    Gülümse Yeter

    Show TV
  • 06:30

    Baba Candır

    TRT 1
  • 07:00

    Benim Tatlı Yalanım

    STAR TV
  • 08:30

    Yaralı Kuşlar

    Kanal D
  • 09:15

    Hangimiz Sevmedik

    TRT 1
  • 09:45

    Kiralık Aşk

    STAR TV
  • 10:00

    Sen Anlat Karadeniz

    ATV
  • 11:55

    Kalk Gidelim

    TRT 1
  • 14:00

    Beni Bırakma

    ATV
  • 15:00

    Kardeş Çocukları

    STAR TV
  • 15:20

    Seksenler

    TRT 1
  • 15:45

    Yaralı Kuşlar

    Kanal D
  • 15:45

    Bir Zamanlar Çukurova

    ATV
  • 16:00

    Yeni Gelin

    Show TV
  • 16:45

    Aşk-ı Memnu

    Kanal D
  • 20:00

    Tek Yürek

    TRT 1
  • 20:00

    Benim Tatlı Yalanım

    STAR TV
  • 23:45

    Vuslat

    TRT 1
  • 01:30

    Kanatsız Kuşlar

    ATV
  • 02:00

    Poyraz Karayel

    Kanal D
  • 02:20

    Kiralık Aşk

    STAR TV
  • 02:40

    Kalk Gidelim

    TRT 1
  • 04:15

    Kırgın Çiçekler

    ATV
  • 04:20

    Kaderimin Yazıldığı Gün

    STAR TV
  • 04:30

    Yaralı Kuşlar

    Kanal D
  • 05:30

    Gülümse Yeter

    Show TV
  • 05:30

    Çocuklar Duymasın

    Kanal D
  • 06:00

    Geniş Aile

    STAR TV
  • 06:05

    Baba Candır

    TRT 1
  • 06:15

    Gülümse Yeter

    Show TV
  • 07:30

    Kaderimin Yazıldığı Gün

    STAR TV
  • 08:30

    Yaralı Kuşlar

    Kanal D
  • 08:50

    Hangimiz Sevmedik

    TRT 1
  • 09:45

    Kiralık Aşk

    STAR TV
  • 10:00

    Sen Anlat Karadeniz

    ATV
  • 11:55

    Kalk Gidelim

    TRT 1
  • 14:00

    Beni Bırakma

    ATV
  • 15:00

    Kardeş Çocukları

    STAR TV
  • 15:20

    Seksenler

    TRT 1
  • 15:45

    Yaralı Kuşlar

    Kanal D
  • 15:45

    Bir Zamanlar Çukurova

    ATV
  • 16:00

    Yeni Gelin

    Show TV
  • 16:00

    Benim Tatlı Yalanım

    STAR TV
  • 16:45

    Aşk-ı Memnu

    Kanal D
  • 20:00

    Hercai

    ATV
  • 23:30

    Vuslat

    TRT 1
  • 02:15

    Hangimiz Sevmedik

    TRT 1
  • 02:20

    Kiralık Aşk

    STAR TV
  • 02:30

    Kanatsız Kuşlar

    ATV
  • 04:30

    Yaralı Kuşlar

    Kanal D
  • 04:30

    Kaderimin Yazıldığı Gün

    STAR TV
  • 05:00

    Gülümse Yeter

    Show TV
  • 05:00

    Kırgın Çiçekler

    ATV
  • 05:30

    Çocuklar Duymasın

    Kanal D
  • 07:00

    Kalbim Ege'de Kaldı

    Kanal D
  • 07:00

    Geniş Aile

    STAR TV
  • 07:30

    Beni Böyle Sev

    TRT 1
  • 09:55

    Tozkoparan

    TRT 1
  • 10:00

    Kimse Bilmez

    ATV
  • 12:50

    Kalk Gidelim

    TRT 1
  • 13:25

    Kimse Bilmez

    ATV
  • 15:30

    Yeni Gelin

    Show TV
  • 15:55

    Kimse Bilmez

    ATV
  • 00:15

    Canevim

    ATV
  • 01:40

    Kalk Gidelim

    TRT 1
  • 02:00

    Poyraz Karayel

    Kanal D
  • 02:45

    Kanatsız Kuşlar

    ATV
  • 05:00

    Kırgın Çiçekler

    ATV
  • 05:30

    Gülümse Yeter

    Show TV
  • 05:30

    Çocuklar Duymasın

    Kanal D
  • 06:30

    Beni Böyle Sev

    TRT 1
  • 07:00

    Kalbim Ege'de Kaldı

    Kanal D
  • 07:00

    Geniş Aile

    STAR TV
  • 09:20

    Diriliş Ertuğrul

    TRT 1
  • 14:30

    Canevim

    ATV
  • 15:30

    Yeni Gelin

    Show TV
  • 15:55

    Tek Yürek

    TRT 1
  • 00:15:

  • 00:20:

  • 02:00:

  • 02:30:

  • 02:30:

  • 02:30:

  • 02:50:

  • 03:20:

  • 04:00:

  • 04:20:

  • 04:30:

  • 04:50:

  • 05:15:

  • 05:30:

  • 05:30:

  • 05:40:

  • 05:45:

  • 06:00:

  • 06:00:

  • 06:10:

  • 06:15:

  • 06:15:

  • 06:45:

  • 07:30:

  • 07:45:

  • 08:30:

  • 09:00:

  • 09:45:

  • 10:00:

  • 10:00:

  • 10:30:

  • 11:55:

  • 12:30:

  • 12:45:

  • 14:00:

  • 14:00:

  • 15:00:

  • 15:15:

  • 15:30:

  • 15:45:

  • 16:00:

  • 16:00:

  • 16:45:

  • 16:45:

  • 17:40:

  • 20:00:

  • 21:00:

  • 23:30:

  • 00:15:

  • 00:15:

  • 01:40:

  • 02:00:

  • 02:30:

  • 02:45:

  • 04:00:

  • 05:00:

  • 05:30:

  • 05:30:

  • 05:45:

  • 06:30:

  • 07:00:

  • 07:00:

  • 09:20:

  • 11:15:

  • 12:30:

  • 14:30:

  • 15:30:

  • 15:55:

  • 16:00:

  • 00:30:

  • 02:15:

  • 02:20:

  • 02:35:

  • 02:45:

  • 03:20:

  • 04:00:

  • 04:15:

  • 04:20:

  • 04:30:

  • 05:15:

  • 05:40:

  • 05:45:

  • 06:00:

  • 06:15:

  • 06:30:

  • 07:00:

  • 08:30:

  • 09:15:

  • 09:45:

  • 10:00:

  • 10:45:

  • 11:55:

  • 13:30:

  • 14:00:

  • 15:00:

  • 15:20:

  • 15:45:

  • 15:45:

  • 16:00:

  • 16:45:

  • 20:00:

  • 20:00:

  • 20:30:

  • 21:55:

  • 23:45:

  • 00:30:

  • 01:30:

  • 02:00:

  • 02:20:

  • 02:40:

  • 03:00:

  • 04:00:

  • 04:15:

  • 04:20:

  • 04:30:

  • 05:30:

  • 05:30:

  • 05:45:

  • 06:00:

  • 06:05:

  • 06:15:

  • 07:30:

  • 08:30:

  • 08:50:

  • 09:45:

  • 10:00:

  • 10:45:

  • 11:55:

  • 13:30:

  • 14:00:

  • 15:00:

  • 15:20:

  • 15:45:

  • 15:45:

  • 16:00:

  • 16:00:

  • 16:30:

  • 16:45:

  • 20:00:

  • 20:00:

  • 20:30:

  • 21:55:

  • 23:30:

  • 00:45:

  • 01:15:

  • 01:20:

  • 02:15:

  • 02:20:

  • 02:30:

  • 03:15:

  • 03:45:

  • 04:00:

  • 04:20:

  • 04:30:

  • 04:45:

  • 04:45:

  • 04:50:

  • 05:00:

  • 05:40:

  • 06:00:

  • 06:00:

  • 06:10:

  • 06:15:

  • 06:15:

  • 06:45:

  • 07:30:

  • 07:45:

  • 08:30:

  • 09:00:

  • 09:45:

  • 10:00:

  • 10:30:

  • 10:45:

  • 12:10:

  • 12:45:

  • 13:00:

  • 14:00:

  • 14:00:

  • 15:25:

  • 15:30:

  • 15:45:

  • 16:00:

  • 16:00:

  • 16:45:

  • 16:45:

  • 17:35:

  • 20:00:

  • 20:00:

  • 21:00:

  • 23:30:

  • 23:35:

  • 02:00:

  • 02:15:

  • 02:20:

  • 02:30:

  • 04:00:

  • 04:30:

  • 04:30:

  • 05:00:

  • 05:00:

  • 05:30:

  • 05:45:

  • 07:00:

  • 07:00:

  • 07:30:

  • 09:45:

  • 09:55:

  • 10:00:

  • 12:15:

  • 12:50:

  • 13:25:

  • 14:15:

  • 15:30:

  • 15:55:

  • 16:30:

  • 06:00:

  • 06:15:

  • 06:30:

  • 07:30:

  • 08:30:

  • 09:10:

  • 09:15:

  • 09:45:

  • 10:00:

  • 10:45:

  • 12:20:

  • 13:00:

  • 13:40:

  • 14:00:

  • 15:00:

  • 15:00:

  • 15:20:

  • 15:45:

  • 15:45:

  • 16:00:

  • 16:45:

  • 20:00:

  • 20:00:

  • 20:30:

  • 21:55:

  • 22:45:

  • 23:15: