Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 95. Bölüm Fragmanı – 20 Mart Salı

admin

Haberler

19 Mart 2018

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 95. Bölüm Fragmanı – 20 Mart Salı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın heyecanla beklenen yeni bölümünden ilk fragman yayınlandı.

Atv’nin reytinglerde birinciliği kaptırmadığı dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın 95. Bölüm fragmanında; Ceylan başarılı bir operasyon ile Pudra Hakkı ve onunla iş birliği yapan herkesi yakalıyor. Pudra Hakkı tutuklanmış vaziyette hapishaneye giderken Selda ile göz göze geliyorlar. Ceylan diğer yandan sorgu odasında Hasan’ı sorgulamak ile meşguldür. Hasan sorgusunda ; ” siz bizi yakalamadınız, birimiz yakalanınca hepimizi ortaya çıktık ” diyor. Ardından Hasan açık bir şekilde ” senin beni sorgulaman çok büyük bir hata ” diyerek Ceylan’ı tehdit ediyor.

Diğer yandan Ekrem’in Amerikalılar ile olan iş birliği de ortaya çıkıyor. Bu yüzden Hasan’ın sorgusu bitince sorguya Ekrem alınıyor. Ekrem sorgusunda yöneltilen suçlamaların hiç birini kabul etmiyor. Ünal ise Alp Arslan ile Ekrem- Amerikalılar iş birliğinin analizini yapıyor.  Ünal ‘ın ” Amerikalılar asla kaybettiklerini belli etmezler ” lafı ile onlara karşı dikkatli olunmasını öğütlüyor. Akabinde Ekrem ile iş birliği içinde olan Amerikalılar Hızın’ın yanına geliyor. Bir masada Ekrem, Ünal, Hızır ve Amerikalı ajan bulunuyor. Amerikalı ajan ” yukarıdan izledim büyük bir ailen var, eğer bir ailen kalsın istiyorsan bizim için çalışacaksın ” diyerek Hızır’ı büyük tehdit ediyor. Bunun üzerine Hızır ” ben tehdit edilerek kontrol edilebilen bir adam değilim ” diyor. Eğer cesaretiniz varsa bu gün burada ailem ile beraber beni de katledersiniz diyerek göz dağı veriyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın 95. Bölümü 20 Mart Salı günü saat 20 :00’da ATV ekranlarından izleyicileriyle buluşacak.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz