Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 98. Bölüm Fragmanı – 10 Nisan Salı

admin

Haberler

9 Nisan 2018

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 98. Bölüm Fragmanı – 10 Nisan Salı

ATV kanalının sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın merakla beklenen yeni bölüm fragmanı sonunda yayınlandı.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın yayınlanan 98. Bölüm fragmanında; Hızır takibe aldırdığı karısının ne sakladığını sonunda öğreniyor. Meryem’i bir hastane odasında gören Hızır ilk olarak ne sakladıklarını öğrenmeye çalışıyor. İşin içinde Alp Arslan ve Ceylan’ın da olması Hızır’ı daha da şüpheye düşürüyor. Sonunda Meryem tüm gerçekleri açıklıyor. En başından beri hamileliğini kendisinin saklamak istediğini ; bu amaçla Alp Arslan ve Ceylandan yardım istediğini de itiraf ediyor. Meryem tüm suçu kendi üzerine alırken Hızır ne diyeceğini bilemiyor.

Büyük kabadayılardan biri gelip Tipi ile buluşuyor. Uzun uzun hasret gideren ikiliden kabadayı Ünal ve Hızır’ın davranışlarını eleştiriyor. Ünal’ın masasında söz verdiği İlyas ve Alp Arslan için çocuk nitelemesi yapan bu adam dengeleri değiştirecek gibi görünüyor. Hızır ise ailesine ve daha doğmamış çocuğuna zarar vermeye yeltenen herkesin hesabını keseceğini söylüyor. Bunun üzerine yer altı dünyasının tüm ağır toplarının bulunduğu bir yemeği basmaya karar veriyor. Bu yemeğe davetli olmayan Hızır adamlarını toplayarak yemeğin yapıldığı yalıya gidiyor. Tüm korumaları bir bir ezip geçerek, yemek salonuna varıyor. Bu salonda masanın baş köşesine oturarak ” karımı öldürme emrini kim verdi” diye soruyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 98. Bölümüyle 10 Nisan Salı günü saat 20:00’da ATV ekranlarında izleyicileriyle buluşacak.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz