Fazilet Hanım ve Kızları 43. Bölüm Fragmanı – 14 Nisan Cumartesi

admin

Star TV

9 Nisan 2018

Fazilet Hanım ve Kızları 43. Bölüm Fragmanı – 14 Nisan Cumartesi

Star Tv’nin reyting rekortmeni dizisi Fazilet Hanım ve Kızları’ndan yepyeni bir bölüm fragmanı daha yayınlandı.

Fazilet Hanım ve Kızları’nın 43. Bölüm fragmanında; Yağız ve Hazan evde karşılaşıyor. Hazan karşısında sevdiği adamı görünce yüzüne bakamasa da, yanından ayrılmak zorunda olduğunu biliyor. Bunun üzerine Hazan ” daha fazla tutmayım seni evine geldin” dediğinde Yağız ” ben buraya senin için geldim” diyor. Hazan duydukları karşısında şok oluyor. İkili konuştuktan sonra Yağız evden ayrılırken karşısına Sinan çıkıyor. Sinan ” yalancı, ihanetin kutlu olsun” diyerek Yağız’a bağırıyor.

Ece ise annesi ile büyük bir kavga ediyor. Ablası Hazan’ın gidişine destek olan Ece annesine ” ablam Yağız ile birlikte gidecek” dediğinde Hazım söylenenleri duyup şok oluyor. Bunun üzerine Hazım daha fazla dayanamayarak olay çıkarıyor. Ece’ye ” senin Yasin ile yapamadığını; ablan Yağız ile yapması için destekliyorsun” diyor. Bunun üzerine Hazım Ece’ye dönerek ‘ Yasin’in elini tutup geldiğin yere geri dönebilirsin” diyor. Fazilet şimdi iki kızının da parçalanan evliliklerinin ardından ne yapacağını bilmiyor. Ece annesine ”yalıdaki son gecenin tadını çıkar” diyor ve akabinde Fazilet ile kızları yalıdan ayrılıyor. Göz yaşları içinde yalıdan ayrılan Fazilet ikinci bir olayla sarsılıyor. Hazan ve Yağız ellerinde bavulları ile birlikte ülkeden ayrılmak için hazırlık yaparken, Sinan büyük bir kaza geçiriyor.

Fazilet Hanım ve Kızları 43. Bölümüyle 14 Nisan Cumartesi günü saat 20:00’da Star Tv ekranlarında izleyicileriyle buluşacak.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz