Halk TV logo

Halk TV Yayın Akışı

Yorumlar
 •              

                                                                          

               

 •              

                                                                          

               

 •              

                                                                          

               

 •              

                                                                          

               

 •              

                                                                          

               

 •              

                                                                          

               

 •              

                                                                          

               

 •              

                                                                          

               

 •              

                                                                          

               

Popüler TV Yayın Akışları

Sırada hangi kanal var? Listedeki kanallardan birini seçerek en güncel TV rehberi olan tvyayinakisi.com'un tüm yayın akışı bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Tümünü Gör

Dürnev Özyayıkçi 27 Mayıs 2020

Benimiçin tek kanaldir.

Özgür akçay 19 Ağustos 2020

Bu akşam şirin payzın programı varmı

C içi 7 Ocak 2021

Levent Gültekin kaçta

Füsun 15 Şubat 2021

medya mahallesi bugun neden yayınlanmadi

Dilek BAYRAKTAR 16 Şubat 2021

Medya mahallesi 2 gündür yayınlanmıyor.Neden?

Mahmut Vergili 21 Şubat 2021

Lütfen, haberlerinizde akan alt yazılarınızı kontrol ediniz.Çok hatalı alt yazılar görüyoruz.7k.

Füsun holder 15 Eylül 2022

Konusmasak olmaz programinin günleri degistimi,tesekkürler

Yorum Yaz

Halk TV Yayın Akışı Hakkında Bilgiler

Halk TV, Türkiye’ de yayın yapan bir kanal olarak 1990 yılında deneme yayınları yapmış olsa da 2005 senesinde Deniz Baykal’a yakın bazı iş adamlarının girişimleriyle resmen kurulmuştur. Halk TV, Digitürk, D-Smart, Turksat 3A, Turkcell TV ve internet üzerinden de izlenebilen bir kanal olarak yayın hayatına başlamıştır. Kanala bağlı bir yan kuruluş olan Halk Radyo, saat başı yayın yapan bir radyo kanalı olarak Halk TV ile aynı tarihten itibaren faaliyet göstermektedir. Kanal, Halk TV Genel Müdürü Şaban SEVİNÇ yönetiminde Ankara genel merkezi ve İstanbul temsilciliğiyle beraber son yılların en çok ses getiren muhalif haber kanalı olma özelliğini taşıyor.

2005’te başladığı televizyon dünyasındaki yolculuğu 2011 yılında kesintiye uğrayan Halk TV’nin kaldığı yerden devam ederek bugün, habercilik alanında son 3 senedir ivme kazanan bir yükselişin sahibi olduğu görülüyor. Kurulduğu tarihten itibaren muhalif bir kanal olan Halk TV, Cumhuriyet Halk Partisi’nin siyasetiyle bağlantılı yayınlarıyla zaman zaman eleştirilse de şu günlerde farklı muhalif kesimlerce de tarafsız ve objektif yayıncılık yapan bir haber kanalı olarak oldukça geniş kitleler tarafından izlenen yapımlara ev sahipliği yapıyor.

Halk TV yayın akışı, günlük siyasi güncel olayları ve yaşam haberlerini tarafsız ve cesur yaklaşımıyla izleyicilere ulaştırmaya devam ediyor. Ses getiren haber bültenleri, basılı yayın organları, tartışma programlarıyla desteklediği yayıncılık anlayışı ile uzun seneler televizyon dünyasındaki yerini koruyacak gibi duruyor. Özellikle ünlü siyasetçileri ağırladıkları tartışma ve haber programları ile reyting rekorları kıran Halk TV, güçlü kadrosu ile de yüklendiği misyon doğrultusunda kaliteli yayın yapmaya devam ediyor. Semra Topçu, Tuba Emlek, Lale Özan Arslan, Uğur Dündar, Yılmaz Özdil, Şaban Sevinç, Gürkan Hacır, Rahmi Aydın, Cüneyt Akman ve Fatih Ertürk gibi kalemini sakınmadan kullanan cesur yazarları ile ülke ve dünya siyasetinin, kültür- sanat dünyasının nabzını tutuyor. 

Reyting sıralamalarında listeye ilk sıralarda giren Halk TV programları arasında; 1+1, İrfan Değirmenci ile Halk Ana Haber, Ata Arslan ile Gün Sonu, Ezgi Değirmencioğlu ile Haber Masası gibi hafta içi her gün, günün farklı saatlerinde yayın yapan haber programları sayılabilir. 

Halk TV haftalık yayın akışı içerisinde ünlü isimlerce yapılan gündeme özel ayrıntıların tartışıldığı kaliteli programlardan da bahsetmek gerekiyor. Kanal, Cüneyt Akman ile Zamanın Ruhu, Fatih Ertürk ile Türkiye Nereye?, İdris Akyüz ile Ombudsman, Serhan Asker’in sunuculuğunu yaptığı Siyaset Kültürü ve Görkemli Hatıralar isimli programlar olarak gündemin nabzını tutmaya devam ediyor. 

“Halk TV’de bu akşam neler var?” sorusuna cevap arıyorsanız; https://www.tvyayinakisi.com’u ziyaret edebilirsiniz. Akıllı telefondan ve bilgisayarınızdan canlı olarak izleyebileceğiniz gibi telefonunuza indirdiğiniz mobil uygulama ile de ilgi duyduğunuz yapımları tek tıkla takip etmeniz mümkün. Hem kanala ait günlük yayın akışı içinde yer alan haber ve tartışma programlarına hem de haftalık yayınlanan kaliteli tartışma ve gündem özel siyasi içerikleri ile ilgili bilgileri de aynı adres üzerinden edinebilirsiniz. Ayrıca site üzerinden yorum ve puanlama yapabileceğinizi; yaptığınız bu geri dönüşlerin de daha kaliteli hizmet sunmak adına değerlendirileceğini unutmayın. Halk TV yayın akışı ile ilgili detayları bulabileceğiniz https://www.tvyayinakisi.com/ adresi üzerinden yapımların saatlerini takip edebilir ve böylelikle favori programlarınız için günlük rutininiz içinde yer açarak ülke ve dünya gündemi ile olan bağınızı sürdürebilirsiniz.

Devamını Oku