İstanbullu Gelin 40. Bölüm Fragmanı 9 Mart Cuma

admin

Star TV

8 Mart 2018

İstanbullu Gelin 40. Bölüm Fragmanı 9 Mart Cuma

Cuma günleri seyirciyi ekrana kilitleyen Star TV'nin başarılı yapımı İstanbullu Gelin, izleyiciyi şaşırtacak bir bölümle daha ekranlara geliyor.  Süreyya'nın hamile olduğu haberi Faruk ve Süreyya'yı sevince boğuyor. Faruk bu sevindirici haberi ilk olarak Nurgül'e veriyor. Murat ve Bade'nin sürpriz nikahları konakta sarsıntı etkisi yaratıyor. Esma'nın bu olay karşısında verdiği tepkiye karşılık Murat'ın sarf ettiği sözler ise Esma'yı derinden yaralıyor. Fikret'in mektupları bulması ise olayları farklı bir boyuta taşıyor. Yine konakta suların durulmadığı heyecanlı bir bölümle daha ekranlara gelecek olan İstanbullu Gelin yeni bölümü ile 9 Mart Cuma Günü Saat 20:00’de Star TV ekranlarında.

İstanbullu Gelin'in geçen haftaki bölümünde; Süreyya ve Faruk aldıkları bebek haberiyle sevinçten çılgına dönerler. Begüm'ün ölümünü sindiremeyen Emir, üzerindeki şoku atlatamamıştır. Süreyya ve Faruk onun bu süreci atlatması için bir kardeşi olacağı haberini bir süre saklarlar. Bir yandan Bade ve Murat'ın evlilik kararı herkes üzerinde şok etkisi yaratır. Adem ise sevgisinden artık emin olmadığı Dilara'ya boşanma davası açar.

İstanbullu Gelin 40. Bölüm fragmanı'nda, yine heyecanlı sahneler yer alıyor. Murat ve Bade'nin konaktakileri hiçe sayarak yaptıkları sürpriz yıldırım nikahı, başta Esma olmak üzere konaktakileri bir kez daha şaşkına çeviriyor. Esma'nın bu nikah için verdiği tepkiye karşılık Murat'ın söylediği sözler Esma'nın yüzüne tokat gibi çarpıyor. Esma'ya, kendisinin de eski aşığıyla buluşmasının hoş karşılanmadığını ve yanlış işler yaptığını söyleyerek kendisine örnek olamadığını söylüyor. Bu tepkiyi beklemeyen Esma ise çok sinirleniyor. Öte Yandan Begüm'ün acısını henüz atlatamayan Can, Faruk'tan intikam alma planları yapıyor.

 

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz