Jet Sosyete 10. Bölüm Fragmanı – 29 Nisan Pazar

admin

Star TV

26 Nisan 2018

Jet Sosyete 10. Bölüm Fragmanı – 29 Nisan Pazar

Stat Tv’nin en yeni komedi dizilerinden biri olan Jet Sosyete yeni bölümünden ilk fragman sonunda izleyicileriyle buluştu.

Gülse Birsel senaryosunu kaleme aldığı ve oyuncu kadrosunda birçok başarılı oyuncuyu barındıran Jet Sosyete ilgi ile izlenmeye devam ediyor. Jet Sosyete’nin 10. Bölüm fragmanında; Gizem büyük bir hışımla eve geliyor. Yaptığı araştırmalar sonucunda Cengiz ile olan evliliğinin resmi olarak var olmadığını öğreniyor. Bunun üzerine eve gelerek Cengiz’den hesap soruyor. Cengiz’e evliliğini devletin neden tanımadığını sorduğunda Cengiz karısını geçiştiriyor. Bu haber Ozan’ın kafasını karıştırırken; Zahide Hanım bu habere çok seviniyor. Gizem haliyle bu işin peşine bırakmıyor ve gerçekler ortaya çıkıyor. Konu dallanıp budaklanınca Cengiz çareler aramaya başlıyor. Gizem bu kez gerçekten evlenmek istediğini; yeniden tektaş yüzük takılıp, gelinlik giymek istediğini söyleyince Cengiz ne yapacağını bilmiyor.

Diğer yandan Yaşar kendi kazdığı kuyuya düşüyor. İş yerinde kendisini İngilizce biliyor diye lanse edince ondan tercümanlık yapması isteniyor ve ortalık karışıyor. Eve gelip bu sorunu nasıl çözeceğini düşünürken ailesinin verdiği tepkiler Yaşar’ı daha çok çileden çıkarıyor. Fakat en büyük destekçisi olan ailesi Yaşar’a İngilizce öğretebilmek için çalışmalara başlıyor. Yıldız ve Safiye şarkılar ve türküler eşliğinde Yaşar’a ingilizce öğretiyor.

Jet Sosyete yeni bölümü olan 10. Bölümüyle 29 Nisan Pazar günü saat 20:00’da Star Tv ekranlarında izleyicileriyle buluşacak.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz