Jet Sosyete 9. Bölüm Fragmanı 22 Nisan Pazar

admin

Star TV

19 Nisan 2018

Jet Sosyete 9. Bölüm Fragmanı 22 Nisan Pazar

Star TV'nin izleyenleri kahkahalara boğan dizisi Jet Sosyete 9. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Dizinin geçen haftaki bölümünde; Gizem'in akıllara zarar uzay macerası fikri geçen haftaki bölüme damgasını vurmuştu. Reklam malzemesi olarak oldukça dikkat çekeceğine inandığı bu fikre Cengiz'den de destek gelince uzay seyahatine çıkmak için eğitim kampına gitmeye karar verir. Uzay seyahatinin diğer katılımcıları ise İlayda ve Alara'dır. Zorlu bir sınava tabi tutulan adaylar için bu iş hiç kolay olmayacaktır. Eğlenceli bir bölümün ardından dizinin yeni bölümü merakla beklenmeye başlandı. Peki Jet Sosyete'nin bu haftaki bölümünde neler olacak?

Dizinin bu haftaki bölümünde Yaşar sosyal medyada paylaşmak için bir video hazırlıyor. “Yaşar'la Yaşarlı sabahlı kahvaltılara hoş geldiniz” şeklinde yaptığı enteresan tanıtım izleyenleri kahkahaya boğacağa benziyor. Ozan'ın farklı kreasyonu aile içinde garipseniyor ve ortaya komik görüntüler çıkıyor. Alara Gündüz'ü beklerken kaçırılıyor. Ancak bu durumu heyecan verici bulan Alara için ortada bir sorun yok gibi görünüyor. Peki Alara'yı kim kaçırdı? Alara bulunabilecek mi?

Star TV'nin neşesi bol dizisi Jet Sosyete yeni bölümüyle 22 Nisan Pazar günü saat 20:00'de Star TV ekranlarında sizlerle!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz