Kadın 13. Bölüm Fragmanı – 23 Ocak Salı

admin

FOX

22 Ocak 2018

Kadın 13. Bölüm Fragmanı – 23 Ocak Salı

Fox TV’nin sevilen ve her bölümü merakla beklenen dizisi Kadın 13. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Heyecanla beklenen dizide bu hafta yine izleyiciyi ekrana kilitleyecek gelişmeler yaşanacak. Terzi Enver’in Bahar’a Sarp’ın eski telefonunu getirmesinden sonra yaşanan olaylar, Bahar’ın kocası Sarp’ın yaşadığını düşünmesine sebep olmuştu. Sarp’ın ölmeden önce mesajlaştığı kadının kim olduğunu öğrenmeye çalışan Yeliz, öğrendikleri karşısında şaşkına dönmüştü. Peki Yeliz, arkadaşı Bahar’a öğrendiği gerçekleri söyleyebilecek mi? Şirin’in sakladığı sırlar gün yüzüne çıkacak mı? Tüm bu soruların cevabı 23. Ocak Salı günü Fox TV’de ‘Kadın’ dizisinin yeni bölümünde izleyici ile buluşacak.

Kadın 13. Bölüm fragmanının ardından yine heyecanlı bekleyiş başladı. Birbiri ardına yaşanan gelişmelerle izleyiciyi ekrana kilitleyen ‘Kadın’ dizisinin 12. bölümünde yaşanan gelişmeler karşısında yine nefesler tutulmuştu. Şirin’in sırları bir bir ortaya dökülmeye başlarken Bahar’da Sarp’ın telefonunda bir kadına yazılmış bazı mesajlar bulur ve yıkılır. Ardından Yeliz’in ısrarları üzerine mesajların tarihine bakan Bahar, bu mesaljların Sarp’ın ölüm tarihinden sonra atıldığını görür. Yeliz, Sarp’ın mesaj attığı kadının numarasını Bahar’dan alır ve Bahar’ın telefonundan numarayı arar. Çalan telefonun Şirin’e ait olması Yeliz’i çok şaşırtmasa da Şirin sırlarının ortaya dökülmesinden dolayı  sinirlenir çünkü artık tamamen köşeye sıkışmıştır.

Bu hafta yine sırlar açığa çıkacak ve yeni gelişmeler yaşanacak. Heyecanla beklenen 13. bölümde, Bahar’ı bekleyen sürprizler nelerdir? sorusunun cevabı izleyicilerle buluşacak.

 

 

 

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz