Kadın 19. Bölüm Fragmanı 6 Mart Salı

admin

FOX

5 Mart 2018

Kadın 19. Bölüm Fragmanı 6 Mart Salı

Her bölümü merak uyandıran, Fox TV'nin dram yüklü başarılı yapımı Kadın 19. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Dizi'nin bu haftaki bölümünde sular yine durulmuyor. Kadın 19. Bölüm Fragmanı'nda Nisan'ın kapıyı açtığında karşısında gördüğü kişinin kim olduğu oldukça merak ediliyor. Bahar'ın hastalığı artık son evreye geliyor ve bu hastalıktan kurtulması için uygun iliğin bulunması gerekiyor. Hatice, Şirin'den iliğini vermesini istiyor. Ancak Şirin, Hatice ile inatlaşıyor. Bu tepki karşısında Hatice'nin sert ve kararlı bir şekilde “Eğer Bahar'a ilik vermezsen, bu evden defolup  gidersin” sözleri izleyenleri ters köşeye yatırıyor. Peki Şirin Bahar'a iliğini verecek mi? Arif'le Bahar'ın birbirine yakınlaşması aralarında bir aşk'ın başlamasına sebep olacak mı? Merakla beklenen Kadın Dizisi'nin 19. bölümü 6 Mart Salı Günü Saat 20:00'de Fox TV ekranlarında.

Dizinin geçen haftaki bölümünde; Sarp’ın Alp adında bir ikizi olduğu düşünülse de durumun belirsizliğini koruması merakın giderek artmasına sebep oldu. Şirin'in çevirdiği entrikaları öğrenen Hatice, Bahar'a yaptıklarından ötürü çok pişmanlık duyuyor ve Şirin'e karşı artık tahammülü olmadığının farkına varıyor. Şirin’i hiç beklemediği bir şekilde cezalandırıyor.

Kadın Dizisi'nin bu haftaki yeni bölümünde, Şirin'e artık hiç bir şekilde güvenmeyen Hatice, Şirin'e karşı tavır alır ve onu yok sayar. Şirin bu durumu değiştirmek için çabalasa da ne yapacağını bilemez. Her şey'in sorumlusunun Şirin olduğuna inanan Hatice, Şirin'den Bahar'a ilik vermesi ister. Bahar'la yıldızı barışmayan Şirin ise bunu kabul etmez. Ancak Hatice onun bu çocuksu hareketlerine çok sert ve kararlı bir şekilde noktayı koyar. Hatice Şirin'e eğer Bahar'a iliğini vermezse evden defolup gitmesini söyler. Mahalle'de kendisine yeni bir hayat kuran Bahar ise giderek Arif'le yakınlaşır.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz