Kalp Atışı 27. Bölüm Fragmanı – 21 Ocak Pazar

admin

Show TV

16 Ocak 2018

Kalp Atışı 27. Bölüm Fragmanı – 21 Ocak Pazar

Tatsız ve olaylı biten yılbaşı yemeğinin ardından Eylül bütün durumu özetler: ‘O geceden sonra hepimiz hayatta kalmayı başarmıştık. Kalp atışımız susmamıştı işte!’.

Yılbaşı yemeğinde yaşadıkları olayın ardından kendilerine gelmeye çalışan doktorların durumunu en güzel Eylül, ‘O geceden sonra hepimiz hayatta kalmayı başarmıştık. Kalp atışımız susmamıştı işte!’ sözleriyle özetler. Hepsini hayata bağlayan başka bir duygu vardır ve bu duygu sayesinde yaşama tutunurlar. Kimisi sevginin, kimisi aşkın, kimisi hırsın, kimisi de dostluğun peşindedir. Asaf, yılbaşı yemeğinde Eylül'e baba olmak istediğini söylemiş, Eylül ise bu fikre karşı çıkmıştı. Tam bu konuşmanın sonunda doğru masada oturanlar birdenbire kendinden geçmeye başlar. Asaf için zorlu saatlerin işaretidir. Hastanenin acil servisinde bu sefer doktorlar yatarken, yeni yeni kendilerine gelmeye başlarlar.

Kalp Atışı'nın en çok merak edilen konusu, Asaf ve Eylül'ün sıkıntılarını geride bırakıp bırakamayacağı. Fragman buna dair bilgi vermese de, ikisinin de isteklerini ortaya koyuyor. Eylül, Asaf'a olan aşkı nedeniyle hayata tutunmayı başarırken, Asaf'ın kalbinde çok güzel zamanlara dair umutlar yeşeriyor. Asaf ve Eylül'ün büyük aşkı sonunda huzur bulacak mı? Dizinin yeni bölümlerinde Asaf ve Eylül'ün yaşamlarında değişenler seyircinin karşısında olacak. Kalp Atışı değişen yayın gününde, artık pazar akşamları izleyicisinin karşısında.

 
Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz