Kanal D logo

Kanal D Yayın Akışı

Yorumlar
 •              

                                                                          

               

 •              

                                                                          

               

 •              

                                                                          

               

 •              

                                                                          

               

 •              

                                                                          

               

 •              

                                                                          

               

 •              

                                                                          

               

 •              

                                                                          

               

 •              

                                                                          

               

Ebru 5 Haziran 2020

Öyle bir geçer zaman ki dizisini 78. bölüme kadar verdiniz kestiniz neden yaptınız bunu ilk bölümden itibaren veriliyor hevesimizi neden kursağımızda bırakıyorsunuz
Öyle bir dizi izlemedim hiç tekrar istiyorum

Çiğdem 8 Haziran 2020

Neden “Galip Derviş ve Kanit” gibi dizilerin devamlari çekilmiyor. Aynı tip dizilerden bıktık artik.

Temel 12 Haziran 2020

Poyraz karayel dizisinin tekrarını veriyorsunuz.ama gece olmasin

Mete 20 Haziran 2020

Poyraz Karayel’i daha erkene alında adam akıllı izleyelim. Sırf bu yüzden sabahlıyoruz sonra da uyanamıyoruz

Ayşe 21 Haziran 2020

Aşkı Memnu yerine SİHİRLİ ANNEM i yayınlayın lütfen hiç değilse çoçukluğumuzu anımsayalım biraz you toube dan da izlenir ama tv de görmek bir başka

Faruk 21 Haziran 2020

Poyraz kareyel neden her gün gece gece çıkmıyo

Çiğdem 22 Haziran 2020

Aşk ı memnu nun saatini neden değiştirdiniz? Alışılmış saatleri değiştirmeniz çok saçma.

Ibrahim arslan 24 Haziran 2020

Japon işi filmini koyunda izleyelim gülelim iyi akşamlar kemal sunal filmi

Beste 28 Haziran 2020

Keşke boş beleş programlar verilene kadar poyraz karayel verilse erken saatlerde ve İSTIKRARLI! bi gün var bi gün yok

Peljn 29 Haziran 2020

Galip dervişi daha çok gösterin

Ibrahim arslan 3 Temmuz 2020

Japon işi filmini koyunda izleyelim

Halil 4 Temmuz 2020

Galip Derviş adlı diziyilütfen biraz daha erkene alın

Mehmet Kavak 5 Temmuz 2020

Poyraz karayelin saati neden sürekli deyişiyor? Ve neden her gece verilmiyor? Doğru düzgün yayın programı yapsanız bizde ona göre hareket ederimm

Çiğdem 8 Temmuz 2020

Poyraz karayel neden yok

Murat kaya 9 Temmuz 2020

Poyraz karayel dizisinin tekrarini vermeye devam edin onun icin gece uyumuyoruz, herkes kendi odasinda televizyondan izliyordu, lutfen tekrar vermeye devam edin

Ahmet 12 Temmuz 2020

Poyraz Kareyel neden yokkkkkkkkkkkkkkkk

Yorum Yaz

Kanal D Yayın Akışı Hakkında Bilgiler

1993 senesinde yayın hayatına başlayan, Türkiye’nin en önemli ulusal kanallarından birisi olan Kanal D, Ayhan Şahenk ve Aydın Doğan’ın ortaklığıyla kurulduğu günden bu yana Doğan Medya Grubu çatısı altında hizmet vermiştir. Kanal, Mart 2018’de ise Demirören Medya Grubu tarafından satın alınmıştır. Ayrıca Türkiye’nin ilk ulusal yüksek çözünürlüklü televizyon kanalı olma unvanını da elinde bulunduran Kanal D, yayın akışında pek çok sevilen dizi ve programa da yer vermeye devam etmektedir.

Avrupa’da Euro D adıyla Türkçe yayınlarını sürdüren kanal, Romanya’da ise bu ülkeye özel olarak Türk dizilerinin Rumence diline çevrilmiş halini yayımlamaktadır. 2007’de kurulan Kanal D Romanya’nın ortaklarından birisi de İsviçreli Ringier Grubu’dur. 

Beyaz Show gibi ekran klasiği haline gelmiş olan bir programa uzun süre ev sahipliği yapan Kanal D, geçmiş dönemlerde Aşk-ı Memnu, Vatanım Sensin, Kavak Yelleri, Poyraz Karayel, Fatmagül’ün Suçu Ne, Geniş Aile, Kurtlar Vadisi Pusu, Sihirli Annem, Yabancı Damat, Küçük Sırlar gibi pek çok fenomen yapımın da yayıncısı olmuştur. En popüler Kanal D dizilerinden birisi olan Arka Sokaklar ise 2006’dan bu yana devam eden ve 500 bölümü aşmayı başarmış ender yapımlardan birisidir.

Kanal D programlarına bakıldığında ise Çok Güzel Hareketler Bunlar, Magazin D, Abbas Güçlü ile Genç Bakış, Popstar, Şahane Pazar gibi yıllara mal olmuş pek çok önemli işin yer aldığını görmek mümkündür. Türk televizyonlarının ilk özel kanallarından biri olan ve kurulduğu günden bu yana başarılı yapımları seyirciyle buluşturmaya devam eden Kanal D, yakın dönemde Öyle Bir Geçer Zaman ki, Çocuklar Duymasın, Ulan İstanbul, Kuzey Güney, Akasya Durağı, Binbir Gece, Hanımın Çiftliği gibi dizilerle reyting listelerinin üst sıralarında yer almayı başarmıştır.

25 yılı aşkın süredir yayın hayatını sürdüren Kanal D, her dönem ekrana damga vurmayı başarmış projelerin üretimini gerçekleştirebilen bir kanaldır. Durum böyle olunca her televizyon izleyicisinin Kanal D haftalık yayın akışında en azından bir yapımı takip ettiğini tahmin etmek güç olmayacaktır. Diziler, yarışma programları, ana haber bültenleri, magazin programları gibi pek çok farklı yapımın yayıncısı konumunda olan Kanal D, Türksat uydusundan yaptığı yayına ek olarak Digitürk, D-Smart, Teledünya, Tivibu gibi ücretli yayın platformlarında da yer almaktadır.

Eğer siz de Kanal D’de bu akşam neler var diye merak ediyorsanız tvyayinakisi.com üzerinden kanalın günlük yayın akışı listesine ulaşabilir, hangi saatte hangi yapımın yayımlandığını öğrenebilirsiniz. Ayrıca site üzerinden sunulan hizmet sayesinde ister akıllı telefonlarınızdan ister bilgisayarlarınızdan Kanal D hakkında yorum yazabilir ve kanala puan verebilirsiniz. Buna ek olarak yayın akışı bölümünden sadece bugüne ait programlara değil, aynı zamanda yarının ve haftanın diğer günlerinin akışında yer alan dizi ve programlara da ulaşmak mümkündür. Bu sayede favori dizi ya da programınızın hangi saatte başladığını kolay bir şekilde öğrenebilir ve günlük işlerinizi bu saate göre ayarlayarak başlama saati geldiğinde dizi ya da programınızı izlemek için kendinize vakit yaratabilirsiniz. Favori dizileriniz ve programlarınız ile ilgili en güncel gelişmelere de tvyayinakisi.com adresinde yayımlanan içerikler sayesinde ulaşmanız mümkündür. “Mercek” kategorisi sayesinde sevdiğiniz yapımlar hakkındaki haberleri, fragmanları ve önemli bilgileri görüntüleyebilir, mercek altına alınan detaylara hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Devamını Oku