Kanatsız Kuşlar 36. Bölüm Fragmanı – 1 Mart Perşembe

admin

Haberler

27 Şubat 2018

Kanatsız Kuşlar 36. Bölüm Fragmanı – 1 Mart Perşembe

Kanatsız Kuşlar dizisinden yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

Kanatsız Kuşlar’ın 36. Bölüm fragmanında ; Tuba’nın sırtından vurduğu Nefise hastanede zorlu bir ameliyat geçiriyor. Bu ameliyatın ardından yoğun bakıma alınan Nefise’nin durumu kritik. Tüm ailesi bir umut gözlerini açmasını beklerken en zorlanan Muzaffer oluyor. Muzaffer doktorlardan izin alıp Nefise’nin yanına gidiyor. Hasta yatağında Nefise’ye iyileşmesini ve tekrardan güzel günler yaşamaları için çabalamasını söylerken ; EKG cihazı aniden uyarı veriyor. Nefise’nin kalbi duruyor. Bunun üzerine Muzaffer doktor çağrılması için bağırırken Nefise’nin çocukları da yoğun bakım odasının önünde korkulu bakışlarla bekliyorlar.

Herkes Nefise’ye biraz daha dayanmasını, biraz daha çabalamasını söylüyor. Nefise’nin çocukları ise gözü yaşlı doktorun yaptığı kalp masajını izliyor. Fakat tüm çabalara rağmen Nefise’nin kalbi yeniden atmıyor. Doktor yoğun bakım odasından çıkarken ” başınız sağ olsun ” dediğinde bu gerçeğe kimse inanmak istemiyor. Muzaffer gözleri önünde sevdiği kadını kaybetmenin şokunu yaşıyor. Nefise’nin çocukları ise annelerinin yitip gitmesinin ardından birer kanatsız kuşa dönüşüyor.

Muzaffer ellerinden kayıp giden Nefise’yi hayata döndürememenin acısı ile bağırıp çağırıyor. Peki gerçekten Nefise öldü mü? Yoksa tüm bu olanlar bir kabustan mı ibaret ? Nefise öldüyse Muzaffer bundan sonra ne yapacak ? Çocuklar şimdi de annesiz kalırsa hayata nasıl tutunacak? Tüm bu soruların cevaplarını alacağınız ; Kanatsız Kuşlar 36. Bölümüyle 1 Mart Perşembe günü saat 20:00’da ATV ekranlarında izleyicileriyle buluşacak.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz