Kanatsız Kuşlar 38. Bölüm Fragmanı – 15 Mart Perşembe

admin

Haberler

12 Mart 2018

Kanatsız Kuşlar 38. Bölüm Fragmanı – 15 Mart Perşembe

Kanatsız Kuşlar dizisinden nefes kesen bir bölüm fragmanı daha yayınlandı.

Kanatsız Kuşlar’ın 38. Bölüm fragmanında; Nefise gözlerini açıyor. Kapalı tutulduğu odasından bir şekilde kaçmaya çalışan Nefise’yi Kemal iş üstünde yakalıyor. Hemen odasına geri götürerek ilaçlarla sakinleştirmeye çalıştığı Nefise ona direniyor. Kemal ise onu iyileştirmek ve emellerini gerçekleştirmek için çabalıyor. Odasında uyuduğu sırada romantik bir masa ve akşam yemeği hazırlayıp Nefise ile konuşmaya çalışan Kemal başarılı olamıyor. Çünkü Nefise ona yaptıklarının nefretinden olayı Kemal’i görmeye bile tahammül edemiyor.

Diğer yandan Nefise’nin başına gelenleri bir tek Azime’ye söyleyen Muzaffer’in başına iş açılıyor. Azime ‘nin patavatsızlığı sonucunda çocuklar annelerinin durumunu öğreniyor. Emre öğrendiği gerçekleri kendisinden saklayan Muzaffer ile kavga ediyor. Muzaffer çocukların kendisine cephe almasından dolayı çok üzülüyor. Diğer yandan kendi imkanları ile Nefise’yi aramaya devam ediyor. İp uçlarını takip ederek Nefise’ye ulaşmaya çalışıyor.

Zeynep ise annesinin ölümüne yas tutamadan Ahmet ile uğraşmaya devam ediyor. Ahmet’in intikam almak için Cemre ile sevgili olduğunu öğreniyor. Kardeşine Ahmet’in nasıl bir adam olduğunu ve sevgisinde samimi olmadığını söylese de Cemre ablasını dinlemiyor. Hatta ablasının önünde Cemre aşık olduğunu söylediği Ahmet’i öpüyor. Onur ise çarparak ölümüne sebep olduğunu kişinin yakınının saldırısına uğruyor. Ölen kişinin yakını intikam almak için Onur’un şirketine gelerek bıçakla saldırıyor.

Kanatsız Kuşlar 38. Bölümüyle 15 Mart Perşembe günü saat 20:00’da ATV ekranlarında izleyicileriyle buluşacak.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz