Kimse Onlardan Bunu Beklemiyordu! Aslı Enver, Gökçe Bahadır ve Özge Özpirinçci’nin İnanılmaz Başarı Hikayeleri…

Aleyna

Haberler

5 Kasım 2020

Kimse Onlardan Bunu Beklemiyordu! Aslı Enver, Gökçe Bahadır ve Özge Özpirinçci’nin İnanılmaz Başarı Hikayeleri…

Günümüzün en ünlü ve başarılı isimlerinden bazıları hiç umulmadık işlerden çıktı. İşte Aslı Enver, Özge Özpirinçci ve Gökçe Bahadır gibi pek çok ismin başarı öyküleri…

Aslı Enver ve Gökçe Bahadır

Gençlik dizisi deyince çoğumuzun aklına sabun köpüğü yapımlar geliyor. Bu diziler genelde birbirine benzeyen konuları, dizi biter bitmez isimlerini unuttuğumuz ya da bir daha başrolde göremediğimiz oyuncularla anlatıyor. Ancak gençlik dizilerinde rol alıp partnerlerinin aksine televizyonun en tanınmış isimlerine dönüşen pek çok oyuncu da var.

Çaylaklıktan Ustalığa Doğru!

Günümüzün en popüler isimlerinden Aslı Enver, Özge Özpirinçci, Gökçe Bahadır, Uraz Kaygılaroğlu, Eda Ece gibi pek çok oyuncuyu seyredebilmemizi gençlik dizilerine borçluyuz! Gelin, oyuncuların kariyer yolculuklarına bir göz atalım.

1. Aslı Enver!

Aslı Enver

Aslı Enver’i ilk izlediğimiz gençlik dizisi Kavak Yelleri değil! Enver’i bir dönemin fenomen dizisi Hayat Bilgisi’nde Hazal karakteriyle tanıdık. Bu dizi bittikten sonra konservatuara başlayan ve pek çok dizi için seçmelere giren Enver, genelde eli boş döndü. Tam umudunu kaybettiği noktada ise Kavak Yelleri dizisine seçildi.

Aslı Enver'in değişimi

Aslı Enver, Kavak Yelleri’yle yaptığı çıkışı iyi değerlendirdi. Dizinin hemen ardından Suskunlar’da oynadığı Ahu’yla bambaşka bir şekilde izlediğimiz oyuncu, o günden beri ekranların en kaliteli yapımlarının demirbaşı.

2. Gökçe Bahadır!

Gökçe Bahadır

Gökçe Bahadır, ufak tefek roller ve sunuculukla kariyerine başlasa da asıl çıkışını Hayat Bilgisi dizisine borçlu. Dizide “Törpü Yeliz” karakterini oynayan Bahadır, “Hala öğrenci gibiydik. Set arasında yaptığımız su savaşını bile çekip diziye ekliyorlardı” diyerek eski günleri yad ediyor.

Gökçe Bahadır

Ancak Gökçe Bahadır’ın dizideki arkadaşlarının aksine başarılı bir TV kariyeri oldu. Bahadır son olarak Netflix’te yayınlanacak Kulüp dizisinin başrolünde olacağını açıkladı.

3. Özge Özpirinçci!

Özge Özpirinçci, Rojda Demirer ve Selin Şekerci

Özge Özpirinçci, Aşk Yeniden ve Kadın dizileriyle ödüllere doymadı ve oyunculuğunu herkese ispat etti. Özpirinçci, ilk olarak Cesaretin Var mı Aşka dizisinde oynasa da tanınmasını Melekler Korusun’a borçlu. Dizide Hümeyra’nın kızını oynayan oyuncu, 10 yıl sonra Kadın dizisinde tekrar Hümeyra’yla oynadı.

Özge Özpirinçci

Hümeyra, ünlü oyuncu için “Samimiydi. İyi gözlemciydi. Çok gençle çalıştım “Melekler Korusun”da ama hepimiz gördük, o farklı çıktı” diyerek başarısını onaylıyor.

3. Uraz Kaygılaroğlu!

Uraz Kaygılaroğlu

Uraz Kaygılaroğlu, Baba Candır’da oynadığı Haluk karakteriyle komedi yeteneğini ispat etti. Şimdi de Sefirin Kızı’nda bir jöne dönüştü! Ancak oyuncuyu ilk gördüğümüz diziler Es Es ve Pis Yedili dizileriydi.

Uraz Kaygılaroğlu

Bu dizilerin ardından kilo veren Kaygılaroğlu, gençlik dizilerinden jönlüğe geçiş yaptı.

4. Eda Ece!

Eda Ece

Yasak Elma’nın sürprizlerle dolu Yıldız’ını canlandıran Eda Ece, ekranların en sevilen yüzlerinden biri. Onu tanımamızı da Pis Yedili’de oynadığı Cimbom karakterine borçluyuz.

Eda Ece

Yıllar geçtikçe oyunculuğunu geliştiren Ece, entrikalarla dolu bir dizide bile komedi yapabilmesiyle herkesi kendine hayran bırakıyor.

5. Aylin Kontente!

Aylin Kontente

Aylin Kontente, İnsanlar Alemi ve Güldür Güldür programları ile Türkiye’nin en iyi kadın komedyenleri listesinde adını en başa yazdırdı.

Aylin Kontente

Ancak onun televizyon sektörüne başlamasını da Kampüsistan dizisine borçluyuz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz