Kırgın Çiçekler 109. Bölüm Fragmanı – 12 Şubat Pazartesi

admin

Haberler

11 Şubat 2018

Kırgın Çiçekler 109. Bölüm Fragmanı – 12 Şubat Pazartesi

Kırgın Çiçekler’in heyecanla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

Kırgın Çiçekler’in 109. Bölüm fragmanında ; Kader tüm mal varlığının satılması tehlikesiyle karşı karşıya kalır. Bir tek evi elinde kalan Kader’in evi de satılma tehlikesi ile baş başa kalınca Kader tek başına çare aramaya başlar. Bu çaresizlik onun Yavuz’u ile yolunu kesiştirir. Kader iyi niyetli olduğunu düşündüğü Yavuz ile buluşunca, evin satılmasından yardım edeceğine inanır. Yavuz başlarda iyi biriymiş gibi kendini gösterse de, Kader onun davranışlarındaki kötü niyeti kısa zamanda anlar.

Diğer yandan Yavuz çocukları ile bir kafede buluşup onlara babaları olduğunu söyledikten sonra Serkan’ın davranışları da değişmeye başlar. Serkan babasının iyi biri olduğuna inandığını söyler. Kısa zamanda Defne de babasının Yavuz olduğunu öğrenir ve çok şaşırır. Biraz mesafeli duran Defne, daha sonra abisi Serkan’ın telkinleri ile babasının aslında iyi bir insan olduğunu düşünmeye başlar.

Kader evde iken birdenbire Yavuz çıka gelir. Neye uğradığını şaşıran Kader hemen kaçmaya çalışır. Bağıra çağıra yardım isteyen Kader’i kimse duymaz.  Bunun üzerine Yavuz odaya saklanmaya çalışan Kader’i tutup , zarar vermeye çalışırken Kader balkona kaçar. Balkon içinde ikisi arasında yaşanan arbede sonucunda Yavuz dengesini kaybeder ve balkondan aşağı düşer. Kader boğuşmadan kurtulduğunda Yavuz’un aşağı düşmesiyle çok korkar. O sırada kızların bahçeden içeri girmesiyle korkunç manzaraya şahit olurlar.

Kırgın Çiçekler’in 109. Bölümü 12 Şubat Pazartesi günü saat 20:00 ‘de ATV ekranlarında izleyicileriyle buluşacak. 

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz