MasterChef Murat’ın Eziyet Ettiği Papağandan Üzücü Haber!

admin

TV8

20 Aralık 2018

MasterChef Murat’ın Eziyet Ettiği Papağandan Üzücü Haber!

TV8 ekranlarında izleyiciyle buluşan ve kısa süre içerisinde genci yaşlısı herkesin beğenisini kazanıp ilgiyle takip edilen MasterChef programının olaylı yarışmacısı Murat Özdemir’in eziyet ettiği papağan Bahtiyar ne yazık ki geçirdiği ameliyattan sonra hayatını kaybetti. 

MasterChef programında dikkatleri topladıktan sonra yarışmadan diskalifiye edilen ve diskalifiyenin ardından sosyal medya hesabından kimsenin anlam veremediği paylaşımlarda bulunan Murat Özdemir geçtiğimiz günlerde papağan Bahtiyar’a işkence yaptığı esnada çektiği videoyu yayınlamıştı. Kısa süre içerisinde sosyal medyanın büyük tepkisini toplayan bu görüntüler neticesinde Murat Özdemir önce gözaltına alınmış, ardından akıl hastanesine sevk edilmişti. Bu sırada koruma altına alınan papağan Bahtiyar ise geçirdiği ameliyatın ardından hayatını kaybetti. 

Dün İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Veteriner Fakültesi’nde ameliyat edilen papağan Bahityar’ın, sağlık durumunun gece saatlerinde kötüleştiği belirtildi. Başında doku zedelenmes ve dizinde çıkık olan papağan tüm mahadeleleri rağmen hayatta kalmayı başaramadı. 

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz