Mehmed Bir Cihan Fatihi 4. Bölüm Fragmanı – 10 Nisan Salı

admin

Kanal D

6 Nisan 2018

Mehmed Bir Cihan Fatihi 4. Bölüm Fragmanı – 10 Nisan Salı

2018 sezonunun en yeni dizilerinden olan Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisinin yeni bölüm fragmanı sonunda izleyicileriyle buluştu.

Kanal D ekranlarında yayınlanan tarihi dizi Mehmed Bir Cihan Fatihi’nin 4. Bölüm fragmanında; Çandarlı’nın başı Mehmed yüzünden belada. Tahta geçer geçmez İstanbul fethi için hazırlıklara başlayan Mehmed’i durduramayan Çandarlı yaşanacak kötü olaylardan dolayı korku içindedir. Çandarlı Halil Paşa ” neyin peşindesin” diye Mehmed’in yaptıklarını merak ettiğini belirtiyor. Sultan Mehmed ise derinden derinden Konstantinniye’ye ulaşma planları yapıyor.

Diğer yandan İmparator Konstantin ve eşi Mara Hatun yemekte iken, Mara Hatun korkularından bahsediyor. Sultan Mehmed’in Konstantinniye’yi fethetmeyi azmettiği için tehlikede olduğunu düşünene Maya Hatun , bunu imparatora ilettiğinde ‘merak etme tüm şehri kapattım” diyerek kadının korkularını dindiriyor. Fakat Theodora aniden çıka geliyor . Maya Hatun’un odasına saklanarak ” tehlikedesiniz” diyor. Theodora’nın düşman mı dost mu olduğunu anlayamayan Maya Hatun onun boynuna bıçak dayıyor. Fakat Theodora’nın gösterdiği yüzük ile aslında onun Bizans dostu olduğunu anlıyor. Sultan Mehmed ise kardeşi Orhan’a sarayda yardım eden birinim olduğunu öğreniyor. Bu kişinin yüksek rütbeden biri olduğunu da söylüyorlar. Bunun üzerine Sultan Mehmed kardeşinin sorguya alıyor. Bu sorgunun ardından öğrendikleri ile Sultan Mehmed soluğu Çandarlı Halil Paşanın yanında alıyor

Mehmed Bir Cihan Fatihi 4. Bölümüyle 10 Nisan Salı günü saat 20:00’da Kanal D ekranlarında izleyicileriyle buluşacak.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz