Mehmed Bir Cihan Fatihi 5. Bölüm Fragmanı – 17 Nisan Salı

admin

Kanal D

13 Nisan 2018

Mehmed Bir Cihan Fatihi 5. Bölüm Fragmanı – 17 Nisan Salı

Kanal D’nin en yeni yapımlardan biri olan Mehmet Bir Cihan Fatihi dizisinden yepyeni bölümler yayınlanmaya devam ediyor.

Büyük bir heyecanla beklenen ve her hafta Salı günleri dizi severleri ekrana bağlayan Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisinden yeni bölümün ilk fragmanı yayınlandı. Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisinin 5. Bölüm fragmanında; Sultan Mehmed ve Çandarlı Halil Paşa arasında büyük bir olay çıkıyor. Şehzade Orhan’ın ani ölümü tüm hanedanı sarsarken; Sultan Mehmed abisinin katillerinin tez zamanda bulunması emrini veriyor. Üstelik tüm hanedanın abisinin cinayetinde parmağı olabileceğini de iddia ediyor. Bu faillerden biri de Çandarlı Halil Paşadır. Sultan Mehmed hiç çekinmeden ”bu odadakiler dışında herkes abimin ölümünde şüphelidir” dediğinde Çandarlı Halil Paşa bu ithamdan dolayı çok üzülüyor. Fakat elinden bir şey gelmiyor.

Maya Hatun ise bir mevzu yüzünden İmparator Konstantinos’un tahtına çıkıyor. Onu üstü kapalı tehdit eden Mayan Hatun maalesef İmparatoru yeterince tedirgin edemiyor. İmparator Konstatinos’un bu burnu havada tavrı kardeşi Demetrios ise konuşmasında sergilenmiyor. Çünkü Demetrios abisine ”ülkeyi ne hale sürüklediğinin farkında mısın” dediğinde . İmparator Konstatinos’un sakin ve kendinden emin tavrı bir anda yok oluyor ve öfkeyle kardeşine bağırıyor. Sultan Mehmed’in herkesten gizlediği bir cariyesinin olduğu haberi tüm hanedan yayılıyor. Melike Hatun bu haberi alınca büyük olay çıkıyor. Bunun üzerine Sultan Mehmed onu karşısına alarak fena halde kızıyor. Şehzade Orhan’ı serbest bırakan kişinin ise Osmanlı Şeyhi olduğu anlaşılıyor.

Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisinin 5. Bölümü 17 Nisan Salı günü saat 20:00’da Kanal D ekranlarında izleyicileriyle buluşacak.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz