Meryem 26. Bölüm Fragmanı – 31 Ocak Çarşamba

admin

Kanal D

30 Ocak 2018

Meryem 26. Bölüm Fragmanı – 31 Ocak Çarşamba

Meryem dizisinin merakla beklenen 26. Bölüm fragmanı sonunda yayınlandı.

Meryem 26. Bölüm fragmanında , Savaş ve Meryem’in birbirine sarıldığı ve duygusal dakikalar geçirdiği anlar ekrana geliyor. Meryem Savaş’a ” seni bu hayatta senden çok seven biri var” diyerek onu ne kadar çok sevdiğini söylüyor. Savaş ise bu sözlere karşı Meryem’ e sımsıkı sarılarak cevap veriyor. Fakat bu mutluluk anları kısa sürüyor. Oktay’ın öldüğü sanıp herkes rahat bir nefes alırken, Oktay hiç beklenmedik bir anda ortaya çıkıyor. Meryem’i kaçıran Oktay onu fotoğraflarla süslü bir odaya kilitliyor. Meryem’e tehditlerde bulunuyor. Meryem Oktay’a ” ama sen ölmüştün” diye şaşkınlığını belirtirken, Oktay yeniden Savaşla beraber olduğu için Meryem’e ateş püskürüyor.

Oktay’ın tekrar bir araya geldiği için Savaş’ı öldürmekle tehdit ettiği Meryem göz yaşlarına boğuluyor. Savaş ise Meryem’den uzun süre haber alamayınca başına bir şey geldiğini anlıyor. Aramaları sonucunda Meryem’in Oktay tarafından kaçırıldığını öğreniyor. Önce Oktay ölmediği için şok oluyor. Ardından Meryem’i kaçırdığı için Oktay’ı öldürmeye yemin ediyor. Ardından Oktay’ı aramaya başlıyor. Meryem kapatıldığı yerde delirmemek için çaba harcarken, Savaş sevdiği kadını bir kez daha kaybetmenin üzüntüsü içinde kıvranıyor. Oktay’ın planı ise çok güzel işliyor. Meryem’in ardından geleceğini bildiği için Savaş’ı tuzağa çekiyor. İkili ıssız bir ormanda karşı karşıya geliyor.

Meryem dizisi 26. Bölümüyle 31. Ocak Çarşamba akşamı saat 20:00 itibariyle Kanal D ekranlarında izleyicileriyle buluşacak.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz