Meryem 27. Bölüm Fragmanı 7 Şubat Çarşamba

admin

Kanal D

6 Şubat 2018

Meryem 27. Bölüm Fragmanı 7 Şubat Çarşamba

Kanal D’nin her hafta izleyenleri ekrana kilitleyen yapımı ‘Meryem’ merakla beklenen heyecan dolu bir bölümle daha ekranlara geliyor. 26. Bölümde yaşanan gelişmelerin ardından izleyenlerin sabırsızlıkla beklediği Meryem 27. bölüm fragmanı yayınlandı. Meryem 27. bölüm fragmanı’nda izlediğimiz heyecan dolu bekleyiş nasıl sonuçlanacak merak konusu. Meryem’i kurtarmaya çalışan Savaş sevdiği kadın’ı bulmaya çok yaklaşmıştır. Ancak Oktay’ın oyunları son bulmaz. Ne pahasına olursa olsun yaptığı son hamle Meryem’i tuzağa düşürmeye yetecek mi?

Yaşadıkları acı verici zamanları geride bırakarak biraz olsun mutlu olmanın hayalini kuran Meryem ve Savaş’ın mutluluğu uzun sürmez. Savaş hem Oktay’ın yaşadığını hem de Meryem’in kaybolduğu haberini aynı anda öğrenir. İntikan için geri dönen Oktay Meryem’i kaçırır. Meryem’i kafsında takıntı haline getiren Oktay gitgide tehlikeli olmaya başlar. Değiştiğini karşısında bambaşka bir Oktay olduğunu ve sevgisini ıspatlamak için Savaş’ı öldüreceğünü söyler. Savaş da Oktay’ın tehlikesinin farkında olsa da sevdiği kadın’ı kurtarmak için ne gerekiyorsa yapar ve Oktay’ın peşine düşer. Oktay’ı bulmak için seferber olan yalnızca Savaş değil, Burcu, Güçlü hatta Yurdal bile elinden ne geliyorsa yapar. Oktay’ın yaptıklarını duyan Suzan Onun peşini bıraksa da intikamından vazgeçmeyecektir. Derin ise Hem Oktay hem de Savaş için endişelenir.

Meryem 27. bölüm fragmanı oldukça ses getirdi. Bu hafta yine izleyenleri şok edecek gelişmeler yaşanacak. Savaş Meryem’i kurtarmaya çok yaklaşmıştır. Meryem’e duyduğu aşkın ne kadar büyük olduğunu o kaçırıldıktan sonra daha iyi anlayan Savaş, onu kurtardıktan sonra bir dakika bile yanından ayırmamaya kararlıdır. Oktay’ın ise sinsi planları çoktan hazırdır. Savaş Oktay’ı öldürmek zorunda kasa bile bunu yapmayı ve Meryemi de alıp kaçmayı kafasına koymuştur.

 

Benzer Haberler

edtgwkolea 26 Temmuz 2020

Muchas gracias. ?Como puedo iniciar sesion?

Yorum Yaz