Meryem Uzerli’ye Teklif Yağıyor

admin

Haberler

5 Eylül 2016

Meryem Uzerli’ye Teklif Yağıyor

Meryem Uzerli’nin uzun süredir hangi dizide oynayacağı herkes tarafından merak ediliyordu. İzleyicilerin ve yapımcıların özlemeye başladığı ünlü oyuncuyu kendi kadrolarına dahil etmek isteyen yapımcılar adeta birbirleriyle yarışıyorlar. Uzerli ise gelen teklifleri titiz bir şekilde değerlendiriyor. Daha önce yaşadığı tatsız tecrübelerden dolayı temkinli ilerleyen oyuncunun yakın olduğu teklifler de mevcut.

Sina Koloğlu tarafından yapılan bir habere göre Meryem Uzerli, büyük bir ihtimal ile Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine dahil olacak. Son dakikaya kadar teklifleri değerlendirmeye devam edecek gibi gözüken ünlü oyuncu şimdilik gelen senaryo teklifleri arasından seçim yapmış değil.

Eylül ve Kasım Ayları Arasında Kararı Açıklanacak

Deniz Çakır’ın Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin son bölümünde vurulması ve yoğun bakımda kalması Meryem Uzerli’nin bu diziye dahil edilebileceği iddialarını güçlendiriyor. Deniz Çakır’ın ölmesi durumunda Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine Meryem Uzerli dahil edilebilir.

Dizi sezonunun Eylül ve Kasım aylarında hareketli dönemler yaşadığı da göz önünde bulundurulursa Meryem Uzerli’nin yakın bir zaman içerisinde kararını açıklayacağına da kesin gözü ile bakılabilir.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz